דף הבית » המסע אל האהבה והגעגוע
המסע אל האהבה והגעגוע

המסע אל האהבה והגעגוע

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 27.2.2014

המסע אל האהבה והגעגוע

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירתה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

כמה אהבה וכמה געגועים עלו מתוך השירה של הכוהנת הלמוריאנית היפהפיה.

כוהנת יקרה (פונה למירב), אפילו אינך יודעת אילו חיבורים עשית בשירתך זו. הפגשת את האדמה ואת המים, את האדמה ואת השמיים. הפגשת את לב האדם עם לב האדמה. שרת את הגעגועים הביתה. שרת את הבית, שזוכר ויודע ומתגעגע. מבורכת את יקרה.

השירה ששמעתם שילבה בתוכה את כל האלמנטים הללו. אבל אם הקשבתם לה היטב, יכולתם לשמוע גם את שירת הדולפינים והלוויתנים ויכולתם להרגיש את הבית. ואכן, האנרגיה היום היא של אהבת הבית ושל שמחת הבית. נפגשים כאן אהובים ממקומות שונים. אהובים מכאן ומשם. מעכשיו ומאז. הלבבות שלכם נפגשים כאן עם הלבבות של אחיכם, הוריכם והורי הוריכם. אלה האורחים שלנו היום. הם מלאי אהבה. הם מביאים אליכם את אהבת הבית.

היום אני רוצה להפתיע אתכם ואת המתקשרת שלי, ולספר לכם סיפור אמיתי, שממנו אוכל להדגים דברים שכבר לימדתי. המתקשרת חזרה זה עתה ממסע, שלו קראה "המסע הביתה". המקום שאליו נסעה הוא אכן הבית, למוריה. הגעגועים ללמוריה הציפו אותה תקופה ארוכה ותמיד חשבה שזה חלום שאולי לא יתגשם. אלא שהרוח חשבה אחרת… ובסינכרון, כפי שהרוח יודעת לעשות, הבינו היא ושותפתה לחלום שהגיעה העת.

אני רוצה להביע הערכה על האומץ להגשים את החלום ועל האומץ לזהות את הסינכרון ולצאת לדרך.

אני מבקש מכם, יקרים, לזהות את הסינכרונים בחייכם. כשתזהו את הסינכרון – תבינו מה עליכם לעשות. תבינו, כי הכוונות שלכם עומדות להתממש. כוונות וחלומות נועדו להתגשם בזמן הנכון. וכשאתם יוצרים את המציאות שלכם דרך הכוונות והחלומות – הרוח תסנכרן בעבורכם את הדברים. היו קשובים לסימנים ולרמזים שאותם הרוח מניחה לפתחכם. היו קשובים והבינו.

שתי חולמות סחפו אחריהן קבוצת אור להגיע הביתה, אל למוריה, אל המקום שהיום נקרא הוואי.

במהלך המסע הביתה התגשמו גם כוונות וחלומות נוספים. חלקם במהירות וחלקם זמן רב לאחר שהובעו. קבוצת החלוצים שיצאה אל המסע השתוקקה וחלמה לראות את הדולפינים ואת הלווייתנים, שאת שירתם שמעתם היום. הם זימנו יחדיו, כקבוצה, את המפגש. האם זה מובן מאליו לראות את אשר ראו? אני אומר לכם שלא… הדולפינים והלווייתנים שמעו את הבקשה, את הכוונה ואת הקריאה. כפי שאתם יודעים, לבעלי החיים הללו קשר ישיר לבני האדם, והם מחוברים אליכם בקשר אינטואיטיבי בינממדי. אלה בעלי החיים ששומרים על האקאשה האנושית. הם מכירים את ההתנסויות האנושיות. הם מכירים אתכם, בדיוק כפי שהאדמה עליה אתם דורכים מכירה אתכם ובדיוק כפי שהטבע כולו מכיר אתכם. אתם יכולים לדבר עם הטבע, עם האדמה ועם בעלי החיים, וכבר הצעתי לכם לעשות זאת.

מה קורה כשמדברים ומביעים כוונה ונמצאים בתוך מצבי הסינכרון? ובכן, הדולפינים והלווייתנים שמעו, כאמור, ומחזה נפלא נראה. שתי להקות של לווייתנים ליוו את הקבוצה, שעשעו והשתעשעו איתה. השמחה והאהבה שהביעו אנשי הקבוצה בראותם את המחזה היו גדולות ביותר, ובעלי החיים הללו החזירו להם אהבה, וניתן היה לראות זאת בתנועות גופם. אפשר היה לראות את ההצגות שנערכו שם, לעיניהם המשתאות של בני המקום, שלא ראו מחזה כזה שנים רבות.

זוהי מהות הקשר בין האדם לבין הטבע כולו. גם אתם יכולים לעשות זאת!

והיו דברים נוספים. רק על חלקם אדבר. נראו דברים שטרם נראו בעבר. חלק מבני הקבוצה ביקש לראות את אחיו מהפליאדות, להרגיש אותם ולשמוע אותם. ובכן, הם התגלו, נשמעו והורגשו בפני אחדים. המתקשרת שלי יכולה להעיד על כך. היא ראתה, שמעה והרגישה באהבה הגדולה של אחיה.

הזכרון שהציף את חברי הקבוצה במסע זה היה של הבית הראשוני. האדמה זכרה אותם והם זכרו אותה. הם יוכלו לספר לכם, שכל אדם שפגשו שם, בבית, חייך אליהם, אהב אותם, עזר להם ותמך בהם בדרך זו או אחרת. אלה דברים מעט מוזרים לבני אדם, אך ברורים מאוד לרוח…

במקום של אהבה – נמצאת אהבה, ובמתן אהבה – מתקבלת אהבה.

האדמה דיברה והשמיעה את קולה.

גם אתם יכולים לדבר איתה! העבודה במשותף עם הטבע מחוללת ניסים. הן בחיי הפלנטה והן בחיי בני האדם. נסו זאת!

אתם, יקרים, יכולים להתחבר גם כן אל הטבע, לעבור את התהליכים ולשנות את חייכם. אתם יכולים להביא את האהבה ואת השמחה אל חייכם.

בפעם הקודמת דיברתי על שינויים, תמורות ופרידות. אכן, השינויים כבר מתרחשים. רובכם כבר מרגישים וחווים זאת. גם פרידות כואבות חווה חלק מכם, אבל כפי שכבר אמרתי, אתם זימנתם לעצמכם את התהליכים הללו. קבלו אותם באהבה. הביאו את אהבת הבית ואת אהבת הלב אל כל מקומות השינוי והפרידה ואפשרו לעצמכם לשחרר את הכאב. כל שינוי וכל פרידה מלווים בעצב ובכאב, ולפעמים הכאב גדול. קחו את אהבת הטבע אל המקומות הללו. קחו את אהבת הדולפינים והלווייתנים אל המקומות הללו. התחברו אל המהות האמיתית שלכם, כי רק שם תמצאו את השקט, השלווה והשמחה.

כל אחד מאותם חלוצים ירגיש בשינוי בחייו במהלך התקופה הבאה ולאחר תקופת הסתגלות של הגוף הפיזי ושל הרגש. השינויים יורגשו!

זכרו כי לזמן אין חשיבות. זכרו כי למרחק אין חשיבות. אותה קבוצה ישבה כאן, במקום הזה, כשזימנה את הדולפינים והלווייתנים. והם שמעו והגיעו.

גם אתם יכולים לפעול כך! זמנו לעצמכם את הדברים שאתם רוצים בהם ואל תתחשבו בזמן הליניארי. זמן ליניארי הוא אשלייה… דברים קורים בעכשיו…

כבר אינכם פועלים ממקום של מימד שלישי, של המציאות שהיתה. ניתן לומר ש"עברתם פאזה", כפי שאתם מתבטאים. אם תשימו לב לפעולות היומיומיות שלכם, תראו שחל שינוי והן נעשות אחרת. אתם חיים היום במימד אחר. גם האדמה נמצאת במימד אחר, שהרי היא עובדת בהרמוניה עם בני האדם. זהו מימד שונה מבחינת התדר ומבחינת הזמן והמרחב. כל הפעולות שנעשות, אפילו אם הן אותן פעולות יומיומיות מבחינתכם – שונות הן. מי שרגיש לאנרגיה יכול לראות ולהבין זאת.

השתמשו ביכולות הבינממדיות שלכם, כדי לזמן לחייכם את המציאות שאתם רוצים בה. רק המציאות שבה אתם רוצים היא האמיתית. כל היתר – אשלייה… קחו דוגמא מהסיפור האמיתי שהבאתי בפניכם, כי אתם יכולים לעשות בו שימוש בחייכם. בכל תחום! היו קשובים לרמזים ולסימנים. אלה הם מתנות הרוח לבני האדם!

יקרים, זה עיקרו של המסר היום: החיבור אל הטבע, אל אהבתו, אל בעלי החיים שבו, אל האדמה ואל המים – יחולל ניסים בחייכם. בעיקר בתקופות של שינויים ותמורות.

הפמליה כולה ואני מברכים אתכם ומחבקים אתכם באהבה גדולה. אתם יכולים להרגיש בחיבוק שלנו. קחו אותו איתכם. קחו אותנו איתכם. קחו את האהבה שלנו איתכם וזכרו כי אתם מבורכים.

כי כך הוא הדבר

קריון

אולי יעניין אותך גם