דף הבית » המעבר
המעבר

המעבר

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 29.06.2017

המעבר

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמו נגינה בקערות קריסטל עם דליה לוין ושירה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

השירה ששמעתם היתה מוכרת לכם. זו היתה שירת הלב של כל אחת ואחד מכם. האם הרגשתם כיצד ליבכם מגיב אלהשירה ואל נגינת הריפוי? מבורכות הכוהנות הלמוריאניות על שהביאו לכאן את שירת הלב והאהבה, שירת הריפוי והשמחה.

אני וכל האורחים הרבים שנמצאים כאן, יכולנו לשמוע את הלבבות שלכם שרים. מבורכים אתם שאפשרתם לעצמכם לפתוח את הלב.

יקרים, נניח שאתם הולכים בדרך. יתכן שהדרך מוכרת לכם, ואולי אינה מוכרת, אך בחרתם ללכת בה. אתם נהנים ממנה וצועדים בה בשמחה. לפתע אתם מגיעים אל מבוי סתום. אתם נתקלים בחומה של שיחים גבוהים וסבוכים ואינכם יכולים להמשיך. מה תעשו? האם תחפשו דרך בתוך השיחים? אולי תפנו לאחור ותחפשו דרך אחרת? נניח שבחרתם להמשיך באותה דרך ולחפש לעצמכם מעבר בשיחים. ברגע שהחלטתם לעשות זאת, אתם מגלים את המעבר ומחליטים ללכת בו. כיוון שהשיחים סבוכים, האור כמעט ואינו חודר פנימה. אתם מגששים את דרככם בשביל שאותו אתם מרגישים תחת רגליכם. אתם פוסעים צעד אחר צעד ומפלסים את הדרך כמעט בחשיכה. מה אתם מרגישים כשאתם עושים זאת? האם אתם פוחדים?האם אתם שמחים מהלא נודע? גם אם אתם פוחדים מעט, אתם מחליטים להמשיך, כי אתם יודעים שזו הדרך וזה הכיוון שלכם. זה מה שבחרתם. ברגע שאתם מחליטים להמשיך וללכת ולא להיכנע לפחדים, אתם מגלים שיצאתם מן הסבך ואתם מוצפים באור גדול. העיניים כמעט מסונוורות מהאור. הגעתם אל שטח רחב, מנוקד בפרחים צבעוניים. אתם עומדים, והלב מתרחב והשמחה גואה ואתם יודעים שאתם יכולים לעשות כל דבר שתבחרו בו. מה אתם מחליטים לעשות כעת? הבחירה היא שלכם. אתם יכולים לבחור ללכת בדרכים רבות בו-זמנית, שהרי אתם רב ממדיים. אתם יכולים לנוע מדרך אחת לשנייה, שהרי אתם בינממדיים. האם אתם מסכימים לעשות זאת? האם אתם מסכימים להיות בו-זמנית במקומות רבים?

שאלות נשאלות בקשר לדרך הזאת. ישנם אנשים, שנעצרים כאשר הם נתקלים במחסום כלשהו. הם מחליטים שזו לא הדרך, אפילו שקודם היו בטוחים בה, והם חוזרים על עקבותיהם. הם יכולים לחפש דרך במקומות אחרים או לפנות לכיוונים אחרים. אין שיפוט. הכל נכון. אבל יש כאלה שיודעים, שהמעבר הוא רק מעבר, וברגע שהם עוברים אותו – יגיעו אל היעד, שכל כך ציפו לו. האם אלה אתם? האם אתם מבינים, שבתקופה הנוכחית יתכן ותצטרכו לגשש דרך? יתכן ותצטרכו להתקדם מעט באפילה, כדי להגיע אל האור הגדול. האם אתם בטוחים ומאמינים, שאם יצרתם לעצמכם את הדרך, הרי שכדאי ללכת בה, כי האל איתכם? הרוח איתכם והיא לא תיתן לכם ליפול, כשאתם יודעים ומתכווננים אל הדרך שלכם. וכשאתם מגיעים אל האור, האם אתם מסתנוורים ממנו וקופאים על מקומכם או שאתם מאפשרים לעצמכם להסתגל למרחבים?

מי אתם? היכן אתם מוצאים עצמכם בתיאור הזה? אתם יכולים לעשות כל מה שאתם מתכווננים אליו ובוראים לעצמכם. אתם יודעים זאת. עיברו את המעבר. עיברו את הגשר. הגיעו אל המקום, שהוא מעבר לציפיות שלכם ולתכנונים שלכם. אתם יכולים לעשות זאת, אם תאמינו בעצמכם ותאמינו שהאל יוצר בעבורכם את הדברים שאליהם אתם מתכווננים. אין כאן גשר חסר. יש כאן גשר שהוא מעבר.

אני רוצה לתת לכם דוגמא לסיפור הזה. זוהי דוגמא אמיתית. מדובר בחברה של השותפה שלי. היא פנתה אליה וסיפרה, שבאחד מהערבים כבה האור פתאום. חושך מוחלט השתרר בבית, ותוך שהיא מגששת את הדרך לארון החשמל, היא נתקלה בקיר ונפלה וקיבלה חבטות אחדות. בנחישות, ולמרות הכאב, היא קמה והמשיכה לגשש דרכה עד שהצליחה להגיע לארון החשמל ולהדליק את האור מחדש.

האם אתם מבינים כמה הסיפור האמיתי דומה למה שתיארתי בפניכם? האם אתם מבינים שכל מה שקורה לכם בחיים הוא משל למה שקורה לכם בחיים? (צוחק….) אתם יכולים ללמוד רבות מדברים שקורים לכם גם על דרך ההתנהלות שלכם בחיים וגם כיצד להימנע מדברים בעתיד.

ובאמת, זה מה שהשותפה שלי הציעה לחברתה: להבין היכן היא נתקלת בקירות ולהבין מה הכוח שלה להמשיך, למרות הנפילה, כדי להגיע אל האור. כשהחברה הבינה זאת – הכאבים נעלמו. ההבנה מרפאה. ההבנה יוצרת דרך ויוצרת הבנה חדשה.

האם אתם יכולים להבין זאת? הבנה שיוצרת הבנה חדשה….

תובנה שיוצרת תובנות חדשות.

הסתכלו על החיים שלכם. היכן נדמה לכם שאתם נתקלים בקירות, גם אם הם מטפוריים. היכן נדמה לכם שלא ניתן להזיז קיר? יקרים, אתם יכולים… אתם בינממדיים. אל תתנו לאדם, לפעמים הקיר הוא אדם…, או לדבר כלשהו להזיז אתכם מהאמונה שלכם בעצמכם ולהזיז אתכם מהדרך, שאתם יודעים בליבכם שהיא הנכונה בעבורכם. אל תאפשרו לאמירות כלשהן למנוע מכם את מה שליבכם מבקש.

האם ידעתם שהלב הוא זה המשפיע על המוח? האם ידעתם, שכאשר הלב יודע – המוח משתכנע? הלב חושב. כבר הוכח במדע, שיש לו מערכת שדומה למערכת של המוח. הלב החושב הוא הלב היודע והוא המשפיע על המוח. לאורך שנים רבות אמרתי, כאן ובמקומות אחרים: לכו עם ליבכם, כי הלב יודע. כעת, גם המדע הבין זאת. עכשיו זה מדעי. עכשיו אתם יודעים, שאתם יכולים לסמוך על הלב וללכת איתו. המוח ילך ביחד עם הלב.

ובכן, מה אתם מחליטים לעשות? מה אתם מחליטים לעשות בתקופה הזאת של אנרגיות עוצמתיות, שלא נראו על הפלנטה? תקופה של תדרים, שלא נראו על הפלנטה. תקופה של התעלות. תקופה של קשיים והיתקלות בקירות.

האם אתם בטוחים באור שלכם? האם אתם בטוחים ומכירים במי שאתם? כבר אמרתי, שאתם נושאי הלפיד. אתם נושאי הבשורה. האם אתם בטוחים בכך? כי אז אתם מנצחים!

האור מנצח. האהבה מנצחת.

יכולתם להרגיש באהבה הגדולה שקיימת כאן. אתם יכולים גם להרגיש באנרגיית האהבה של האורחים שנמצאים כאן. אלה אורחים שבאו לתמוך בכם ולמחוא לכם כפיים. מעולם לא נראה כזה מחזה, שבו אתם בוראים את המציאות שלכם צעד אחר צעד, אך במהירות כה גדולה.

שינויים רבים צפויים במהלך התקופה הבאה. שינויים בכל התחומים. אל תיבהלו ואל תפחדו. כל שינוי הוא לטובה. אל תאפשרו למה שאתם שומעים סביבכם להשפיע על האמונה שלכם. מה שאתם שומעים אלה תמיד החדשות הרעות. הן אלה שתופסות כותרות באמצעי התקשורת. אבל הטוב גדול יותר. האור גדול יותר.

יקרים, האור מנצח! היו בטוחים באור שלכם. היו בטוחים שלכל מקום שבו דורכות רגליכם אתם מביאים את האור שלכם ומפיצים אותו. והוא משפיע. גם אור קטן מאיר חושך. האור שלכם גדול. האמינו בעצמכם. האמינו שאתם יכולים לעבור את המקומות החשוכים ולהגיע אל המקום של השמחה, התקווה, האהבה והתשוקה של הלב.

האמינו בלב שלכם ואל תפחדו מן החושך, גם אם מנסים להפחיד אתכם.

זכרו כי הרוח איתכם ותומכת בכם. זכרו לתת ללב להוביל אתכם. הייעוד שלכם הוא להיות ולהאיר. כבר אמרתי כאן, שאנשים ירצו מה שיש לכם כשיראו אתכם. האור והאמונה נוסכים על פניכם ארשת אחרת. ארשת של שמחה ושלווה. זה מה שאנשים מבקשים והנה, כבר אתם משפיעים.

זכרו מי אתם, יקרים. זכרו מדוע באתם לכאן בפעם הזאת. האמינו בעצמכם וברוח. האור כבר מעבר לפינה.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם