דף הבית » הפקק נשלף
הפקק נשלף

הפקק נשלף

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 21.12.2017

הפקק נשלף

שני תקשורי קריון
מכנס קריון השלישי בעברית:
לב הבריאה החדשה

ע"י דורית ישראל

מסר קצר: אתם היופי

(לתקשור קדמו שירה ונגינה עם מירב גולד ודליה לוין)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

מי שמכיר את המתקשרת שלי, יודע שבדרך כלל היא מתקשרת את קריון בעיניים עצומות. ביקשתי ממנה הפעם לפתוח עיניים והראיתי לה את האנרגיה שנמצאת כאן באולם. זו האנרגיה של הצלילים שלכם, של הכוונות שלכם, של הרצונות שלכם. לו יכולתם לראות את הצבעים הייתם נדהמים מהיופי. זהו יופי שליבכם אינו יכול להכיל, אבל אתם יכולים להרגיש בו.

אינכם נמצאים כאן במקרה. גם מי שהגיע מתוך סקרנות – הגיע לכאן במכוון, כדי לאפשר לעצמו את הדרך החדשה. ארחיב על כך בתקשור הבא. כולכם תוכלו להרגיש בהבדל כבר כשתצאו מכאן. גם כשתצאו להפסקה וגם כשתיסעו הביתה. אני מבקש מכם לקחת איתכם את שאתם מרגישים כעת. כי היופי והאהבה מרגשים.

אני מבקש שתזכרו כמה אתם מוערכים. כמה הרוח אוהבת אתכם. כמה אלוהים אוהב אתכם.

זכרו מי אתם. אתם היופי. אתם נושאי הבשורה. אתם זורעי הזרע.

זכרו מי אתם.

כי כך הוא הדבר.

הפקק נשלף

(לתקשור קדמו שירה ונגינה עם מירב גולד ודליה לוין)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

איזו שמחה. אתם יכולים להרגיש באנרגיה של השמחה. אתם יכולים להרגיש באנרגיה של הריקוד.

נמצאים כאן אורחים רבים. אני יכול להגיד לכם, שכל הכסאות תפוסים… אין אפילו כסא ריק אחד. גם במקומות שבהם אתם יושבים – יושבים איתכם אורחים. האם אתם מרגישים בהם? אתם יכולים. הם איתכם, סובבים אתכם, נוגעים בכם, אומרים לכם: אנחנו כאן. את/ה אף פעם לא לבד.

יקרים, אני רוצה להתייחס לתאריך של היום: 21.12

אתם קוראים ליום הזה "יום שער". אסביר לכם את משמעות הביטוי, אך לפני כן, אזכיר לכם, שהיום הזה הוא גם יום של מעבר. מעבר בין עונות. יום של סיום ויום של התחלה. השער הוא שער אנרגטי. בימים כאלה, האנרגיה עוצמתית יותר. היא עוצמתית ותומכת בתהליכי שינוי ובתהליכי יצירת מציאות. אני מזמין אתכם לבקש לעצמכם את השינוי שאתם רוצים בו. ליצור לעצמכם את המציאות שאתם רוצים בה. כי זה בדיוק התאריך הנכון לכך. זהו תאריך של סיום ושל התחלה, כפי שאמרתי. ודאי תשמחו לשמוע זאת, שהרי כולכם עברתם תקופה לא פשוטה.

בפעם הקודמת דיברתי איתכם על השמפניה שאתם. תיארתי את בעל השמחה מחזיק בידיו את בקבוק השמפניה, מנער אותו ועומד לפתוח את הפקק. בפעם הקודמת הפקק טרם נשלף. זוכרים? השמפניה נדחסה לכיוון צוואר הבקבוק בציפייה להתפרץ החוצה.

ובכן, נחשו מה? הפקק נשלף!! בדיוק היום. ותוכלו להרגיש זאת. אצל חלק השמפניה תתפרץ בעוצמה ואצל חלק באיטיות. הכל תלוי במהירות ניעור הבקבוק. ואם נחזור למטפורה: מהו אותו ניעור? הניעור הוא יצירת התדרים. ככל שהתדרים מהירים יותר – ההתפרצות גדולה יותר. ככל שהתדרים איטיים – ההתפרצות, היציאה, תהיה איטית יותר. אין כאן שיפוט. אין טוב או רע. אין השוואה. גם מי שיתפרץ במהירות, צעדיו יואטו כדי להגיע לאיזון. ומי שיתפרץ באיטיות – יוכל לתגבר את צעדיו בהמשך. כולכם תגיעו לאיזון.

אבל הפקק נשלף!! ואין להחזירו!! כולכם תשתו את השמפניה. המטפורה כאן כפולה ומכופלת. כי אתם גם השמפניה, גם מנערי הבקבוק וגם אלה שישתו את השמפניה.

כעת, שכל אחד יבין באיזה שלב הוא נמצא…

אני רוצה להמשיך ולספר לכם מה עוד צפוי בשנה הקרובה.

ובכן, צפויה בהירות. באופן אישי, תרגישו הקלה בתקופה הבאה. זו כבר אינה האנרגיה שקראתם לה "קשה", אם כי לא ניתן לכנות אותה בשמות. אין אנרגיה קשה או קלה, חיובית או שלילית. אנרגיה היא אנרגיה… אבל כולכם הרגשתם בה בצורה מאתגרת.

תוכלו להתחיל לנשום לרווחה, כי הפקק השתחרר.

תוכלו למצוא לעצמכם את הדרך החדשה. יתכן שתהיה חדשה לגמרי ויתכן שתשתמשו בידע שלכם ובניסיון שצברתם, כדי ליצור עוד דברים או כדי ליצור נפח לעבודה שלכם. וזה הזמן להתכוונן.

אם כך, זו בשורה שתשמח רבים מאוד.

ומה עוד?

צפו לתגליות חדשות במדע. האמת היא, שהתגליות אינן חדשות. רק הפרסום שלהן יהיה חדש. המדענים כבר מודעים לתוצאות התגליות, אבל עדיין אינם מוכנים לקבל אותן, כי הן סותרות כל מה שידעו. התגליות יהיו קשורות באנרגיות, באנרגיה של המודעות. ואני מדבר על המודעות האנושית.

למדענים לא תהיה ברירה. התוצאות הן תוצאות… והפרסומים יגיעו. אלה תגליות, שעשויות אפילו לשנות את הפיזיקה הידועה כיום. לא הכל ישתנה, אבל אלמנטים שהמדענים לא יכלו להסביר בעבר – יוסברו דרך התגליות הללו.

בכוונה איני מציין מהן התגליות. יהיו כמה…

מה עוד?

ודאי שמתם לב, שבתקופה האחרונה, אפילו לאורך כל השנה האחרונה, עלו אל פני השטח סודות שהוסתרו זמן רב. פעולות שנעשו במחשכים התגלו. צפו להמשך כזה. לא ניתן יהיה עוד להסתיר ודברים יתגלו בזה אחר זה. דברים שנעשו בניגוד לטובת הכלל, למען רווח אישי, או שנעשו כדי לפגוע באחרים – לא יתאפשרו עוד. תוכלו לשמוע על עוד ועוד דברים שמתגלים. מנהיגים שלא פעלו ויפעלו לטובת הכלל יוארו. הזרקור יופנה אליהם וכל מעשיהם יתגלו.

אינני מדבר רק על מנהיגים פוליטיים, ואתם יכולים לחשוב על אחדים בכל הגלובוס, אני מדבר גם על מנהיגים חברתיים וגם על מנהיגים רוחניים.

אנשים נוטים לחשוב שמנהיג רוחני הוא "מואר", "נקי", "פועל באנרגיה אחרת למען הכלל". אתם מכירים את הביטויים של האנשים המחשיבים עצמם "מוארים".

יש לי חדשות בשבילכם: כולכם מוארים. גם מי שאינו חושב שהוא כזה. אין מואר אחד טוב יותר ממואר אחר…

אנשים שאינם מתנהגים ביושר או שמתנהגים בדרך שפוגעת באנשים אחרים – הזרקור יופנה אליהם והדברים יתגלו.

אין זה משנה אם אתה מנהיג שברוח או הכתרת עצמך ככזה או שאחרים הכתירו אותך.

אין זה משנה אם אתה מנהיג חברתי או הכתרת עצמך כזה או שאחרים הכתירו אותך.

אין זה משנה אם אתה מנהיג פוליטי שנבחר על ידי האזרחים.

הזרקור יופנה אל אותם אנשים שאין בהם יושר ויושרה, שאינם פועלים למען טובת הכלל.

כבר דיברתי על מהות המנהיג. נתתי דוגמא את משה. חלק מכם ודאי זוכר זאת. מנהיג אמור לפעול למען הקהל שאותו הוא מנהיג. אם הוא פועל רק למען עצמו וכדי להאדיר את שמו ובדרך רומס אנשים אחרים – הוא אינו מנהיג.

ושוב, אני מדבר על כל התחומים.

מה עוד צפוי?

אחזור לנושא האישי.

אתם אמורים לראות כבר בשנה הקרובה תוצאות לכוונות שאתם מביעים היום. אתם תתפלאו מעוצמת הדברים. תתפלאו מהמהירות שבה קורים הדברים. אם אתם מביעים כוונות לריפוי – תקבלו אותו. כבר אמרתי, שהכוונה אמורה להיות טהורה, שבאה מלב טהור ומרצון כן. אם היא באה רק מהפה ולחוץ – אל תצפו לניסים.

אני מבטיח לכם, שחלק גדול מכם יזכה לראות ניסים בחייו בשנה הזאת. הן בתחום הריפוי, הן בתחום מערכות היחסים, הן בתחום העבודה. לפחות תראו התחלות של שינוי, כי כמובן, כל אחד יראה זאת בקצב שלו.

אני רוצה להזכיר לכם שוב, שאתם נמצאים במימד חדש. ההתאקלמות אליו אינה פשוטה. את מרבית האתגרים כבר עברתם. יהיו עוד. אתם בני אדם… תמיד תציבו אתגרים בפני עצמכם. אבל תעברו אותם ביתר קלות.

המימד החמישי יאפשר לכם להרחיב את היכולות שלכם, להרחיב את הראייה שלכם ולהעמיק אותה, להרחיב את הידע שלכם ולהעמיק אותו.

בעזרת ראייה, בעזרת ידע ובעזרת כוונה טהורה – אפשר לחולל ניסים.

אתם מחוללים היום את הניסים שישפיעו על חייכם, על חיי ילדיכם ונכדיכם ובעצם, על חייכם בפעם הבאה, כי אתם תהיו בני ניניכם…

אתם תחזרו לראות את היופי של מה שחוללתם פה ואת מה שילדיכם ונכדיכם יעצימו.

אתם החלוצים, אתם זורעי הזרעים, אתם הפורשים את השטיח לדורות הבאים. אתם הדורות הבאים…

אל תשכחו מי אתם, יקרים.

אל תשכחו איזו עבודה נפלאה אתם עושים, ואין זה משנה באיזה תחום.

אל תשכחו מהי מהותכם. מהותכם היא אהבה.

אל תשכחו שהרוח תמיד איתכם.

אל תשכחו שהמשפחה האוהבת תמיד איתכם, מושיטה לכם יד ומזכירה לכם שאתם אף פעם לא לבד.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם