דף הבית » הקריאה!
הקריאה

הקריאה!

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 30.5.2013

הקריאה!

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירתה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

הקריאה נשמעה! הקריאה נפלה על אוזניים קשובות! יקרים, נשלחתם ואין זה סתם שהגעתם לכאן היום.

אני, קריון, מברך אתכם, יודע מי אתם, יודע מה בליבכם ויודע מדוע אתם כאן היום. כפי שאתם יכולים להרגיש, אני לא לבד. כשנשמעה השירה – ניתן האות ונמצאים כאן אורחים רבים, שגם הם שמעו את הקריאה להגיע לכאן היום. חלק מהאורחים כבר קבועים כאן וחלקם חדשים וצופים בכם בהתרגשות. הם עושים איתכם היכרות. הם יודעים מדוע באו לכאן. הם באו כדי לראות בפלא שיצרתם ושמתרחש על פני הפלנטה.

מבורכים כל הנמצאים כאן ומבורכים הקוראים את הדברים  ברגע זה. האנרגיה שלכם נמצאת איתנו כאן. כולכם שמעתם את הקריאה. היא נשמעה למרחוק.

התאריך היום מיוחד הוא. זה תאריך של מעבר, של שינוי. (הערה מאוחרת של קריון: אם נסכם את מספרי התאריך 30.5.2013 נקבל את הספרה 5, שמסמלת שינוי על פי קריון).

ברוכים הבאים אל עולם חדש. אל יקום חדש. אל פלנטה חדשה. אל עצמי חדש.

אני עומד לספר לכם היום על השינויים ועל הפוטנציאלים לעת החדשה שכולנו נמצאים בה. זו עת חדשה לפלנטה ועת חדשה ליקום. דברים אינם כפי שהיו ולא ניתן יהיה להסיק מסקנות מן העבר לגבי מה שעומד לקרות. לכן, כל מי שמנבא – נועד לכשלון, כולל המדענים שלכם, שאינם יודעים את שעומד לקרות. הסירו דאגה מליבכם. שחררו את החשש. הכל קורה מפני שאתם זימנתם זאת ורציתם בכך. שום דבר לא נעשה ולא ייעשה בכפייה. ביקשתם את השינוי, ביקשתם את הצעד הבא, והנה הוא כבר כאן. זו הסיבה ששמעתם את הקריאה. הקריאה נשמעה ביקום כולו.

אספר לכם על דברים שעומדים לקרות, אך אין זו נבואה. אלה פוטנציאלים שכבר מתממשים. ניתן לזהות אותם על פי הדרך שעשיתם ועל פי כוונות ליבכם. כדי להבהיר את דבריי, אתן לכם דוגמא: כשאתם צריכים להגיע ליעד מסויים ואינכם יודעים מהו מיקומו המדויק, אתם נוהגים להשתמש במכשירים שמראים לכם את הדרך ואף מדברים אליכם… מכשירים אלה מתעדכנים על פי עומסי התנועה, ואפילו שאינם נביאים – הם יאמרו לכם במדויק מתי תגיעו אל היעד. כך גם אני. אינני מנבא. אני רואה מנקודת המבט שלי את "עומסי התנועה", אני רואה היכן אתם נמצאים ולאן ברצונכם להגיע, ואני יכול לומר מה יקרה ומתי, וכן,לציין בפניכם את היעד הבא, גם אם אתם עצמכם עדיין לא מודעים לכך.

אם כך, אתם יכולים להתייחס אלי כעת כאל מכשיר GPS…..

היום זו נקודת היציאה.

אני, קריון, מאוהב בבני אדם, יודע מה בליבם ומה כוונתם ולכן אני גם יודע מה כיוונם.

אמרתי בעבר שהדרך בה אתם הולכים רחבה ומוארת. אינכם יודעים עד כמה… מנקודת המבט שלי ניתן לראות זאת. מנקודת המבט שלי ניתן לראות גם את ה"הפרעות" לתנועה. אלה אותם רגשות ואתגרים שלכם. אך ניתן לראות גם את ההתגברות ואת העמידה באתגרים של כל אחד מכם ושל האנושות כקולקטיב.

כבר הרגשתם את השינוי באנרגיה משנת הסמן (מתכוון לשנת 2012) אל השנה הנוכחית. מי שרגיש לאנרגיה – הבחין בכך. שנה זו היא שנת מעבר: מעבר בין העת הקודמת לעת החדשה. אתם נמצאים היום באמצע השנה. עברתם כבר כברת דרך ועמדתם באתגרים לא פשוטים. אני יכול לומר, שהאתגרים יימשכו. יתכן שזו איננה בשורה נעימה, אבל אני מבטיח לכם שתתגברו על כל המכשולים ותעמדו בכל האתגרים. כי זו הדרך שסללתם לעצמכם.

דיברתי בעבר על התרחבות הגוף והמשכתי והעברתי מידע על כך. אני אומר לכם, הנמצאים כאן והקוראים את הדברים כעת, שגופכם עובר שינוי. אין זה רק שינוי אנרגטי אלא שינוי פיזי ממשי. כשאתם מרגישים תחושות מוזרות בגופכם – יש לכך סיבה. רבים אינם מבינים מה קורה להם. מה שקורה הוא: שאתם נמצאים כבר בתוך ממדים גבוהים יותר. אתם מנצלים את הבינממדיות שלכם ומשתמשים בה בעודכם בגוף. גופכם הפיזי וגופכם האנרגטי פועמים כבר בתדרים גבוהים יותר. תדרים אלה גורמים לשינויים פיזיים ולאותן תחושות מוזרות.

אתם יכולים גם להבין מדוע הרגשות צפים ועולים ומדוע אתם נתונים לעיתים להתפרצויות רגשיות. אני מבקש מכם להתייחס לכך בהבנה ולסלוח לעצמכם. הבהרתי כבר את חשיבותה של הסליחה. דיברתי גם על אהבה והבהרתי את חשיבותה. כשאתם סולחים ואוהבים, אתם יכולים להתמודד עם כל האתגרים!

אני מזכיר לכם, שבאשר תלך הפלנטה – ילך היקום כולו. מי שמשפיע על הפלנטה הם בני האדם. השינויים שלכם משפיעים הן על הפלנטה והן על היקום. גם היקום עומד כעת באתגרים והאורחים שנמצאים כאן היום יכולים להעיד על כך. האם אתם מבינים את החשיבות הגדולה שבסליחה ובאהבה? דרך הסליחה והאהבה שלכם לעצמכם ולסובבים אתכם – אתם משפיעים על הפלנטה ועל היקום כולו.

אתם פורצי הדרך. אתם החלוצים. כשאתם מקרינים את האור והאהבה שלכם – אתם משפיעים. גם אדם אחד יכול להשפיע על סביבה רחבה, קל וחומר קבוצות גדולות של אנשים. אני מאיץ בכם להשתמש באור ובאהבה שלכם, כי כך תוכלו להקל על האתגרים שלכם, של הפלנטה ושל היקום.

התחלתי את דברי בכך שברכתי אתכם על בואכם אל עולם שונה ואל עצמי שונה. העולם שהכרתם משתנה. העולם שהמדענים מכירים – משתנה. היקום משתנה והמדענים יוכלו לראות זאת, אף כי לא יבינו מדוע.

שינויים תמיד מאפשרים התרחבות.

אין בהם כדי להזיק ולכן, יקירים, שחררו כל פחד ודאגה ומלאו עצמכם באור ובאהבה.

יגיע היום, והוא לא רחוק, שבו חבריכם ממקומות אחרים ביקום יציגו עצמם בפני יותר ויותר אנשים. חלק מכם זכה כבר לפגוש בהם, בין אם בחלומות, במדיטציות או פנים אל פנים. לא ירחק גם היום שבו תוכלו להגיע אל הבית המקורי שלכם.

הדברים שאני אומר היום הם זרעים, שינבטו בתקופות הבאות. האם אתם יודעים מהיכן באתם? האם אתם זוכרים? הזרעים ניטעים כעת בליבכם.

נשמות עתיקות יושבות כאן. כבר חייתם על הפלנטה פעמים רבות. אבל הבית נמצא במקום אחר….וכשחבריכם מהבית יציגו עצמם בפניכם – קבלו אותם באהבה. הם נמצאים פה היום. בשבילכם הם אנרגיה, ותוכלו להרגיש בה בצורה מוחשית ביותר. הם מביאים אליכם את אהבת הבית.

אין זה סתם שקראתי לכם חלוצים. לחלוצים יש תפקיד. הם הראשונים להוביל, לשנות ולהשתנות. הם הראשונים ללמד ולהבין את המהות, והמהות שלכם היא של אור ושל אהבה.

את התקופה הבאה ניתן לכנות "תקופת האהבה". אהבה תמיד מלווה באור ואור תמיד מגרש את החושך. אנשים, חברות, מקומות, שלא מסגלים את עצמם אל האור נפלו, נופלים וימשיכו ליפול. זו תקופה שאין בה סודות. האור מעלה את האמת אל פני השטח. אנשים וחברות ללא יושרה – לא יחזיקו מעמד.

התכוננו לתקופת האהבה, כי אתם אלה שמחוללים אותה ומושכים אחריכם את האחרים. צפו להפתעות, יקרים. צפו לשינויים בחייכם ובחיי הסובבים אתכם בכל התחומים. כבר התחלתם לראותם.

ובכן, הקריאה להגיע, שנשמעה היום, הכתה בלבבות. זו היתה קריאה של אהבה, שפגשה באהבת ליבכם. תנו לליבכם להוביל. תנו לאהבתכם להוביל. כי רק כך תוכלו להתגבר על האתגרים ולגלות את כל היכולות הטמונות בכם. גופכם מכיל את כל היכולות ואת כל הזכרונות מכל הפעמים שהייתם כאן. אתם כבר יודעים זאת. הד.נ.א. שלכם, שנמצא בכל תא ותא, זוכר ומכיל.

שלחתי אתכם בפעם הקודמת למסע אל הזכרון ואל הד.נ.א. השתמשו בזכרון הראשוני וביכולות שצברתם והעצימו את עצמכם ואת הסובבים אתכם.

היו אמיצים! החלוצים תמיד אמיצים.

היו מובילים! החלוצים תמיד מובילים.

היו נושאי הבשורה! בשורת השינוי. בשורת האהבה.

אני קריון מאוהב בבני אדם ובעת הזו מאוהב בבני אדם אף יותר מתמיד. אני אכן מאהב האנושות ולכבוד הוא לי להיות כזה. אני, מאסטר האהבה, מחבק אתכם ואוהב אתכם ומבין אתכם, אבל יותר מכל –אני מוקיר ומעריך אתכם. הפמליה והאורחים שאיתי מוחאים לכם כפיים. אורכם נראה למרחוק. כוונותיכם נראות למרחוק. הצלילים והצבעים של גופכם נראים ביקום כולו. היקום כולו מריע לכם.

האם אתם מרגישים בכך? האם אתם מבינים את משמעות הדברים? הניחו להם לשקוע בגופכם ולעורר את הזכרון.

הרשו לקריאה ששמעתם להוביל אתכם.

זכרו מה באתם לכאן לעשות. זכרו כי אתם היוצרים את המציאות צעד אחר צעד. אנחנו כולנו איתכם. תומכים, אוהבים ומחכים בצפיה לניסים שעוד תחוללו כאן על פני הפלנטה, ושישפיעו על היקום כולו.

זכרו כי אתם מבורכים.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם