דף הבית » הר שאסטה
הר שאסטה

הר שאסטה

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 11.11.2014

הר שאסטה

ע"י דורית ישראל

(התקשור נערך בארוע פתיחת שער 11.11 וקדמה לו נגינת החליל של דפנה גבאי)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

איזו קדושה שוררת במקום הזה וכמה שמחה. יקרים, אני יודע בדיוק בפני מי אני מדבר ולכן גם ביקשתי להשמיע באוזניכם את הצלילים של המקום המקודש, ההר האהוב עליכם ועלינו, הר שאסטה. (קריון מתייחס לבקשתו, כי דפנה גבאי תקדים את המסר בנגינת חליל, שהובא מן ההר).

ברצוני לדבר היום על ההר. ניתן לקרוא לו ההר הנבחר. אמנם הר שאסטה לא היה חלק מלמוריה, אבל האנרגיות שלו דומות לאלה של למוריה ועל כן בחרו בו הלמוריאנים כמקום מושבם. (קריון מדבר על הלמוריאנים הגרים בתוך ההר במימד גבוה משלנו). הוא נבחר לייצג את הבית, ואכן, בעבור רבים על פני הפלנטה זהו הבית.

ההר עובד בשיתוף פעולה עם בני האדם. ניתן לומר אפילו, שיש לו נשמה כמו לבני האדם, ומי שנמצא שם מרגיש בכך. יש לו תדרים וצבעים, וכאשר המודעות האנושית נפתחת, ההר מתרחב וצבעיו מתחלפים. מי שחוזר אל המקום וכבר היה בו פעמים אחדות, יודע לראות את ההבדלים מפעם לפעם. הוא משנה את צבעיו בדיוק כפי שאתם, יקרים, משנים את צבעיכם כשאתם מתרחבים. אומנם הצבעים אינם נראים לעין האנושית, אבל אנחנו רואים ויודעים.

אין זה סתם שלבבות רבים כל כך נמשכים אל המקום הזה והוא מהווה כעין מגנט, מוקד משיכה. ההר מדבר אל כל המגיע אליו ויש בו אהבה שמחבקת את כל המגיע אליו. אני מזמין אתכם להתחבר אל האהבה הגדולה שלו.

נכון, אין צורך להגיע אליו פיזית וניתן להתחבר אליו מרחוק, אבל, האם תוכלו להשוות חיבוק של אדם אוהב לחיבוק וירטואלי מרחוק? האם זו אותה תחושה? החיבוק שההר נותן לבאים אליו מורגש בכל הרבדים. גם ברובד הפיזי.

ובדיוק כפי שהפוטנציאל האנושי הוא להתפתח ושל המודעות האנושית להתרחב, כך גם ההר מתרחב. ואני יכול לומר לכם גם כמה מילים על הצפוי: בשנים הקרובות יורגשו רעידות בהר, בשל עליית התדר שלו. אל דאגה. רעידות אלה לא יגרמו לנזק, אבל כל מי שיהיה שם באותה עת ירגיש בכך וכל מי שיגיע אליו ירגיש בשינוי.

ההר הוא כעין מראה שלכם. הוא אוהב כפי שאתם אוהבים, וכפי שהתדר שלכם עולה, כך גם עולה התדר שלו. מי שיימצא שם – ירגיש בכך.

ההר הוא מקור חיים. הוא מקור חיים לצמחים שבו וגם לבעלי החיים ולאנשים שגרים בו ובסביבתו. אתם מוזמנים להתחבר אל מקור החיים הזה ולהרגיש אותו זורם בתוככם. אתם מוזמנים להרגיש את החיים. אתם מוזמנים להגיע אליו, בגופכם או בדמיונכם, ולהתחבר אל האנרגיה של הבית. כשהנשמה שלכם מרגישה את הבית – הדמעות זולגות, הלב אינו יכול להכיל. לפעמים גם ההר אינו יכול להכיל את כל האהבה שיש בו אליכם והוא רוטט.

אתם רואים, אני מתייחס אליו בדיוק כפי שאני מתייחס אל בני האדם. אכן, ניתן להתייחס אליו כדמות חיה, נושמת ואוהבת. כל מילות האהבה שנשמעו כאן קודם – כן, אני כאן כבר זמן רב – מסמלות את תדר הר שאסטה.

אני מזמין אתכם לאהוב, לפתוח את הלב, להרגיש, לחבק, ליצור את המציאות שאתם רוצים בה ולהתכוונן אל המקום השלם שבכם.

מבורכים אתם על הטקס המופלא שאתם עורכים. הרוח אוהבת את הטקסים הללו. אתם יכולים לשמוע את מחיאות הכפיים ואתם יכולים להרגיש באנרגיה האוהבת שנמצאת כאן. אתם יכולים גם להרגיש באורחים שנמצאים כאן. אולי יציגו עצמם בפניכם…

כולנו מברכים אתכם ומודים לכם על היותכם.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם