דף הבית » התחלפות הזמנים
התחלפות הזמנים

התחלפות הזמנים

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 26.11.2015

התחלפות הזמנים

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה נגינת ריפוי של יפעת בר-שלום)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

ברכות, יקרים, על שהגעתם לכאן בתקופה שאיננה פשוטה.

ברכות על שאפשרתם לעצמכם לקבל ולעכל את הצלילים, לקבל ריפוי לגוף ולרגש.

ברכות על ששמעתם את הקריאה.

תקופה זו אינה פשוטה לבני האדם. כולכם יכולים להרגיש בכך. הנוכחים והקוראים את הדברים כעת. דיברתי כבר בפעמים הקודמות על האנרגיות העוצמתיות, על השינויים ועל התהליכים. דיברתי על התקופה שקראתי לה "העידן החדש של העידן החדש". הצבעתי בפניכם על כלים, שבהם תוכלו להשתמש בתקופה הזו. אני מציע לכם להשתמש בכלים הללו, כי זה הזמן הנכון לעשות זאת.

אתם נמצאים במצב שאני קורא לו "התחלפות הזמנים". זהו מעבר מזמן לזמן, מנתיב לנתיב, מאנרגיה לאנרגיה. אתם נמצאים בתקופה האחרונה שלפני הלידה של זמן חדש. אלה הם הצירים שאתם מרגישים כעת. צירים של כאב, של בלבול, של רגשות שמתפרצים. כן, כן, האנושות והפלנטה נמצאים כעת במצב של טרום לידה. טרום לידה הוא מצב של התחלפות הזמנים.

כולכם עדים לבלבול, לרגשות שצצים ועולים מחדש ואף להתפרצויות של רגשות, לתחושה שהגעתם למבוי סתום ואינכם יודעים כיצד להמשיך, לתחושה שדברים "תקועים" ולא זזים. אתם נתקלים במצבים, שבעבר ידעתם למצוא להם פתרון מהיר והיום הפתרון לא עובד.

אתם שואלים את עצמכם: "מה לא בסדר איתי? למה אני לא מצליח? למה זה קורה לי?" יקרים,אין זו אשמתכם.

גם על פני הפלנטה אתם עדים להתפרצויות. אינני צריך לספר למי שנמצא כאן על ההתפרצויות הללו. החושך מנסה לשלוט והוא מרגיש בהתנגדות והוא כועס… הפלנטה מגיבה אף היא. אתם שומעים על רעידות אדמה חוזרות ונשנות במקומות מסוימים. ישנם מקומות שעליהם אינכם שומעים, אבל הדברים מתרחשים שם גם כן.

דמיינו לעצמכם – נשים, אתן בעיקר יכולות לעשות זאת – יולדת שנמצאת בחדר לידה. התכווצויות וכאבים מלווים את השעות שלפני הלידה. אלה כאבים עזים ביותר והתכווצויות חזקות ביותר. לא קיימות התכווצויות כאלה בשום מצב בגוף האדם אלא לפני לידה. רק כשנולד התינוק מגיעה הקלה, אך היא זמנית, כי ההתכווצויות ממשיכות גם לאחר הלידה. אמנם לא בעוצמה כזאת, אבל הן נמשכות, עד שהרחם חוזרת למצבה הרגיל. רק אז מורגשת הקלה סופית.

האם אתם מרגישים בהתכווצויות ובכאבים על פני הפלנטה? אתם בתקופה של טרום לידה. הכאב גדול, ההתכווצויות מכאיבות, האדמה מגיבה. אבל הדברים יחלפו, יקרים.

האם אתם מודאגים? האם אתם שומעים אנשים מודאגים סביבכם? האם אנשים אומרים לכם: "במה אתם מאמינים בכלל? אתם לא רואים מה קורה כאן?". אני יודע בפני מי אני מדבר ואני יודע מי קורא את הדברים ברגע זה. חלקכם מודאגים וחלקכם אכן נתקלים באנשים ובמילים הללו. אנשים צמודים לחדשות והמדיה מדווחת באינטנסיביות על האירועים הקשים. אלה אירועים יומיומיים כמעט. על פני הפלנטה כולה.

האם אתם עדיין מאמינים שהכל בסדר? האם אתם מבינים שהדברים אינם כפי שהם נראים ואינם כפי שהם נשמעים במדיה? האם אתם מבינים, שמתרחשים תהליכים מתחת לפני השטח, שאותם אינכם רואים ולהם אינכם מודעים?

האם אתם מאמינים?

ישנם דברים שאינם מדווחים במדיה. עבודתם הנפלאה של עובדי האור היא אחת מהעובדות שאף אחד במדיה לא מודע להן או מתחשב בהן. הם לא חושבים שעבודה זו חשובה או קיימת בכלל. "ההבלים" האלה אינם מעניינים את כלל האוכלוסייה, אבל "הבלים" אלה הם שיביאו את הבשורה. עבודתם של עובדי האור היא המביאה את הבשורה, גם אם נדמה לכם שאינכם משפיעים וגם אם נדמה לכם שהאור שלכם אינו משפיע. גם אם נדמה כי אתם עומדים בפני אסון – הדברים אינם כך, ואני אומר זאת במלוא האחריות, יקרים. הקשיבו לי היטב: אינכם עומדים בפני מלחמת עולם שלישית, כפי שרבים חושבים! אינכם עומדים בפני כליה או חדלון!

האם אתם שומעים אותי? האם אתם מאמינים שכך הם פני הדברים? האם אתם אמיצים בעקרונות שלכם ובמעשים שלכם? עשו מה שבאתם לכאן לעשות! תפקידכם הוא לשלוח אור אל המקומות החשוכים ואל ההתפרצויות. תפקידכם הוא להיות המגדלור בתקופות סערה. אל תפחדו יקרים! הישארו באמונתכם! הדברים אינם כפי שהם נראים. זו סערה שמלווה בהתכווצויות אנרגטיות, אבל היא תחלוף.

זו התקופה שאני קורא לה "התחלפות הזמנים". בכל מצב, שבו יש החלפה, ובעיקר החלפה אנרגטית, מתרחשים ארועים.

אני רוצה לתת לכם עוד דוגמא אחת. מן הטבע. כפי שאני נוהג לאחרונה, גם הפעם אקח אתכם להוואי, היא למוריה, היא הבית. אני לוקח אתכם אל המקום שנקרא "חוף קולה-קולה". מי שהיה בהוואי מכיר את המקום הזה. זהו מקום שבו נחל עם מים מתוקים נשפך אל הים. בהתנגשות הזאת שבין מים מתוקים למים מלוחים, בין נחל שזורם אל הים ובין גלים שמתנפצים אל החוף, מתרחשים דברים. ניתן לראות את המאבק בין שני הזרמים. אלה לא רק זרמים של מים, אלא גם זרמים אנרגטיים. במקום הזה, שבו יש מאבק בין זרמים – יש גם פורטל גדול. פורטל הוא מעבר אנרגטי. אנשים שנמצאים בתוכו יכולים להרגיש חיבור מאוד גדול אל ההיסטוריה של המקום מצד אחד ואל האנרגיה העוצמתית, אל האלוהות, מצד שני.

בכל מקום שבו יש מאבק יש גם פורטל. אך פורטל איננו ייחודי למקומות בלבד. הוא יכול להיות גם בתקופות זמן. למשל: במצב של התחלפות זמנים, של אנרגיות שמתנגשות, של מלחמת אור בחושך, של מודעות. התקופה זו של התחלפות הזמנים היא תקופה של פורטל. פורטל מאפשר הזדמנויות. זהו מאגר של פוטנציאלים. הזמן הזה, שהוא פורטל גדול, מאפשר לכם להתחבר אל עצמכם, אל הפלנטה, אל האור שאתם, אל האמונה הבלתי מתפשרת שלכם, אל הידע שנמצא בד.נ.א. שלכם. הזיכרון מתעורר. הוא פורץ החוצה בתקופה זו של הפורטל.

אם כך, למרות ההתנגשויות, דברים טובים מתרחשים. אנשים נוטים שלא לראות את הטוב, כאשר סביבם מתחולל רע. מה איתכם, עובדי אור יקרים? האם אתם יכולים לראות את הטוב? האם אתם יכולים לראות את האור? האם אתם יכולים להבין שזוהי תקופה חולפת? ובכן, התחלפות הזמנים יכולה להיות מאתגרת, כפי שאכן היא, אבל גם מלאה בתקווה, מלאה בפוטנציאל לשינוי. הדברים תלויים בכם, בעובדי האור.

כיצד אתם מתנהגים בימים הללו, בתקופה הזו? האם אתם לוקחים לעצמכם את העוצמה שלכם? האם אתם עומדים באומץ ויודעים כי אתם חלוצי השינוי? האם אתם מאירים כפי שלא הארתם מעולם? האם אתם עושים מה שבאתם לכאן לעשות?

יקרים, זהו עידן חדש ומתוכו נולד עידן חדש נוסף. אתם בתקופת המאבק האחרון. כמה זמן הוא ייקח? תלוי בכם!

היו האור שאתם. היו האהבה שאתם. היו החמלה שאתם. היו המגדלורים שאתם. אל תאפשרו לחושך להשתלט. הדליקו את האור. הציתו את האש. לכו עם האמת שלכם ועם הלב שלכם, כי הלב יודע.

אני קריון, מאוהב בבני אדם ואני יודע מדוע! האם גם אתם יודעים?

זכרו מדוע באתם לכאן ועשו מה שבאתם לכאן לעשות.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם