דף הבית » התקדשות
התקדשות

התקדשות

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 29.8.2013

התקדשות

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירתה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

האם הקשבתם לתפילה, יקרים? (מתייחס לשירתה של מירב). האם שמעתם את שירת התפילה בוקעת רקיעים ולבבות? היתה זו שירת האדמה. היתה זו שירת הלב. היתה זו תפילת האדם. האם הרגשתם כיצד ליבכם נפתח אל התפילה?

יקרים, אני יודע בפני מי אני מדבר ואני יודע מהם המועדים העומדים בפניכם. התפילה היא חלק בלתי נפרד מחייכם בתקופה הקרובה.

ניתן לומר, שהשירה ששמעתם היתה שירת הד.נ.א. שלכם. הד.נ.א. המתפלל והשר, הגוף המתפלל והשר, הלב המתפלל והשר. וכולם, והכל כאחד, שרים את תפילת האהבה.

אני מודע היטב למצב הפלנטה היום, מודע לאשר אתם מרגישים וחושבים ומודע למחשבות ולתחושות של אנשים בכל רחבי הפלנטה. אני קריון, מאוהב בבני אדם ואני יודע היטב מה בליבכם. אל ליבכם, בעיקר אל לב האנשים באזור הזה, מתגנבת הדאגה. (הערה: התקשור נערך בשעה שנדמה היה כי עומדת להיות מתקפה על סוריה).

"קריון, מה עומד לקרות?" כבר נשאלתי את השאלה הזו ואף עניתי עליה דרך המתקשרת שלי, ואני שומע אותה נשאלת שוב ושוב. בני אדם יקרים, האם אתם יכולים להרגיש באהבה שנמצאת כאן היום? באהבה שלי ושל האנרגיה שנמצאת כאן? אם אתם יכולים להרגיש בה, הבינו כי דבריי אמת. איני יכול לומר לכם לא לדאוג. אני יכול לומר לכם להחליף את הדאגה בתחושות שלאהבה. הביאו אור אל המקומות שבהם יש פחדים, והם נמצאים באזור שלכם בעיקר…. איני יכול לומר לכם להסיר דאגה מליבכם, אך אני יכול לומר שהפחדים לא יתממשו. אני מבקש אתכם להסתכל ביחד איתי על המצב מנקודת מבט גבוהה יותר, ולראות כיצד כוחות האור מתאחדים ומתאגדים כנגד האופל. אין זה משנה מה יהיו התוצאות או הפעולות. מה שמשנה הוא ההתאגדות והאמירה: די לחושך! די למעשים הנעשים במסתרים. אין להם יותר מקום בתקופה זו.

כבר דיברתי בעבר על השנה הנוכחית ועל הבאות. שנה זו מאופיינת באנרגיות עוצמתיות ביותר שמגיעות אל הפלנטה. אלה אנרגיות של עידן חדש לחלוטין. אנרגיות שטרם הכרתם ועידן שטרם הכרתם. האנרגיות הללו גורמות לבלבול, להתפרצויות רגשיות ולהתפרצויות מסוגים שונים. זה מה שאתם חווים. הסתכלו על כל הפלנטה ותוכלו לראות התפרצויות, רגשות ומעשים נמהרים. אמרתי בעבר: הדברים עולים אל פני השטח, כדי להשתחרר.

וכך גם אצלכם. הרגשות עולים כדי להשתחרר. גופכם כבר אינו רוטט בתדר של מימד שלישי. השתניתם. האדמה השתנתה. היקום השתנה. האדמה פועמת בהרמוניה עם בני האדם ופועמת בתדרים גבוהים יותר בדיוק כמו בני האדם. ניתן לומר שאתם חיים בכמה ממדים בו-זמנית, גם אם אינכם מרגישים בכך. אולי אינכם יודעים מה בדיוק קורה, אבל אתם ודאי יכולים להרגיש שחל שינוי בחייכם. אצל כל אחד השינוי אחר, אבל אם תבחנו את הדברים, תוכלו לראות שאצל כולכם, גם אצל הקוראים, השינוי קיים.

אנשים רבים פוחדים משינויים, פוחדים מהלא נודע. יש שאינם מוכנים להשתנות ומגלים התנגדות. אומר לכם, כי כל שינוי הוא לטובה. כל שינוי מביא להפתעות. התייחסו אליו כמו ילד קטן, המחכה להפתעות בציפייה. התייחסו אל השינוי באהבה, כי הוא בלתי נמנע.

אתם אלה שזימנתם את השינויים ואתם אלה שרציתם בהם. אינכם יכולים לסגת! לא ניתן לחזור! ניתן לעמוד במקום ולהיות משותקים מפחד. האם בכך אתם בוחרים?

יקרים, הביאו את כל האור שלכם ואת כל האהבה שלכם אל מקומות הפחד בעצמכם ובסביבתכם והאירו אותם. שחררו אותם. שילחו אותם לחופשי. היו מי שאתם. אתם אהבה! פיתחו את פרח הלב שלכם אל האהבה שבתוככם ותוכלו לגלות את אלוהים שבתוככם.

מתי בפעם האחרונה הרגשתם שאתם אלוהים?

האם אתם מבינים שאתם מסוגלים לברוא את המציאות שלכם ולזמן לעצמכם את כל השפע? מסוגלים לאהוב אהבה ללא תנאי? אם אתם מבינים זאת – הבינו שזו מהותו של אלוהים. אלוהים הוא האנרגיה העוצמתית ביותר, האוהבת ביותר והיפה ביותר. אתם חלק בלתי נפרד ממנו.

בלעדיכם אין אלוהים ובלעדי אלוהים – אתם אינכם.

זה משפט שאני אומר בפעם הראשונה והוא אמת לאמיתה. נבחרתם, יקרים, נבחרתם. אתם אלה שבחרתם, כי אתם אלוהים. נבחרתם ובחרתם להגיע לכאן בתקופה המרגשת הזאת, לפתוח את הדלת לדורות הבאים, לפתוח דרך לשלום, לשקט, לשלווה ולאהבה.

תקופה זו היא עוצמתית ביותר. החודש הקרוב, ובכוונה אני נוקב בזמן, הוא חודש משמעותי ביותר. זה חודש של פתיחה, של התחברות, של שערים שייפתחו בפני כל אחד ואחד מכם, כדי להתחבר אל עצמו ואל השפע האלוהי, ולזמן לעצמו את הדברים שבהם ליבו חפץ.

השירה ששמעתם היום היא אותה תפילה, שפתחה את השערים, שפותחת רקיעים. שירת הד.נ.א, שמפעילה אתכם כדי להתחבר אל התדרים האלוהיים. הרגישו אותה ותנו לה מקום. הרגישו בהתרגשות ובשמחה ששוררת כאן ותנו לכך מקום. התאחדו עם תחושות האהבה, ההתרגשות, השמחה והחמלה והיו התחושות הללו, כי אלה התחושות של התקופה הבאה. אלה התחושות שיפעילו אתכם, שיאפשרו לכם. שיאפשרו לכם להיות.

אני קריון.  אני מאסטר האהבה. איני לבד כאן היום, וכמו תמיד, אני מביא איתי פמליה גדולה, שמתרחבת בכל פעם. נמצאת כאן משפחה אוהבת. אתם יכולים להרגיש באהבה שלה, אבל יותר מכל – אתם יכולים להרגיש בקדושה ששוררת כאן. זו קדושה שאינה נובעת מן הרוח. היא נובעת מן האדם.

היו הקדושה. הרגישו בה.

הרגישו באהבת הרוח ודעו, כי הכל נכון והדרך פתוחה והשלום כבר כאן.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם