דף הבית » התרחבות
התרחבות

התרחבות

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 28.12.2011

התרחבות

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

יקרים, החגיגה אכן כבר כאן. אתם נמצאים בבית. האנרגיה שאתם מרגישים כעת היא של המשפחה האוהבת, שנמצאת כאן איתכם, סביבכם, ישובה על ברכיכם, נוגעת בראשיכם. הרשו לעצמכם להרגיש בה.
נמצאת איתי כאן פמליה גדולה. אורחים שבאו לחזות בנס שאתם מחוללים כאן על פני הפלנטה. כן, כל אחד ואחד מכם מחולל את הנס: בחייו שלו, בסביבתו ועל פני הפלנטה כולה. כבר אמרתי בעבר: באשר תלך הפלנטה – ילך היקום כולו. מי שמשנה את חיי הפלנטה הוא אתם. אם כך, באשר אתם תלכו – ילך היקום כולו. האם אתם מרגישים בכך? האם אתם מרגישים שאתם זרז לשינוי שמתחולל על פני הפלנטה? האם אתם יודעים מי אתם, למוריאנים יקרים? האם אתם זוכרים מאין באתם?
היזכרו במי שאתם ובמהותכם. היזכרו בייעוד שלכם.
אני יודע מי נמצא כאן ואני יודע מה בליבכם. אני יודע שרבים מכם שואלים את עצמם: מדוע באתי לכאן? מדוע אני מוקף בכל הדברים הללו בחיי? מה הייעוד שלי כאן? שאלות רבות כל כך מציפות את ליבכם. אתן לכם את התשובות לשאלות הללו. באתם לכאן הפעם כדי להיות. באתם כדי להיות חלק מהשינוי. כדי להיות השינוי!
המשפחה שנמצאת כאן היום היא משפחתכם העתיקה: אחיכם ואחיותיכם מלמוריה. אני חולק כבוד למי שנמצא כאן: לאחיי ולבני האדם שבאו לכאן מתוך מטרה לחולל נס. לחולל את נס הקיום. לחולל את נס היקום.
אני, קריון, מאוהב בבני אדם. אני אוהב שמכנים אותי "מאהב האנושות". אני מאוהב בכם מפני שאני רואה את הפוטנציאל. אני יודע לאן פניכם מועדות גם אם אתם אינכם רואים ואינכם יודעים. הפוטנציאל הוא רב ועצום. אתם נמצאים בפתחה של תקופה מרגשת. אמרתי בעבר כי האדמה יולדת את עצמה. אמרתי בעבר כי אלה צירי הלידה האחרונים שלה. יקרים, האדמה החדשה כבר כאן. כולכם יכולתם להרגיש בחודש האחרון את השינוי. יכולתם להרגיש את רגשותיכם גואים ומתפרצים. יכולתם להרגיש כי גופכם אינו כתמול שלשום. יכולתם להרגיש כי "משהו באויר משתנה". הסיבה לכך היא, שהאדמה החדשה כבר כאן. היא רוטטת בתדרים גבוהים ואתם, יקרים, רוטטים ביחד איתה. האם הרגשתם בקפיצת התדר שלכם? האם הרגשתם במה שהיא חוללה בגופכם? האם הרגשתם בהרחבת המודעות שלכם? האם הרגשתם את ההתרחבות באופן פיזי מבלי שיכולתם להסביר לעצמכם במה מדובר?
ובכן, אם שאלתם את עצמכם מה צופנת לנו שנת 2012 ומה צופנות השנים שלאחריה, הרי שהן צופנות את התרחבות המודעות והתרחבות הגוף. כן, הגוף הפיזי שלכם מתרחב. הוא יכול להכיל יותר אנרגיה ויותר חלקי נשמה.
השינוי הגדול יהיה שינוי במודעות. האם כבר הרגשתם בכך? השינוי לא יהיה דרסטי. אתם לא צפויים לימים של חושך. אתם לא צפויים להתכנס בבתיכם. ההיפך הוא הנכון. אתם צפויים לצאת החוצה, לרקוד את השמחה שבליבכם ולרקוד את התשוקה שבדרככם. זוהי הדרך שבה אתם מתעתדים ללכת: דרך שיש בה תשוקה וצחוק ושמחה וריקוד ובעיקר – אהבה. אהבה היא מילת המפתח.
"אבל קריון, אנחנו רואים מה מתרחש סביבנו. היכן אפשר למצוא את האהבה הזאת?" אכן, אני יודע מה בליבכם ומה בלב הסובבים אתכם ובעיקר אני יודע מה בליבם של אלה שמודעותם טרם התעוררה. הם רואים את התפרצויות הרוע ואת התפרצויות הקיצוניים וחושבים: "אנחנו הולכים לדרך שאין לה מוצא". אבל אתם, שנושאים את האור שלכם, אתם יודעים אחרת. אתם יודעים כי במקום שיש אור אין חושך ובמקום שיש אהבה אין פחד. ה"ניצוצות" האחרונים של החושך, הם גם ה"ניצוצות" האחרונים של הפחד. (קריון משתמש במכוון באוקסימורון זה). הפחד צף ועולה כדי להשתחרר.
אמרתי בעבר שתראו שינויים חברתיים – ואכן ראיתם. אמרתי בעבר שתראו את השלום – ואתם יכולים להרגיש בו כבר כעת גם אם אינכם רואים אותו. אתם הרי יודעים שהאנרגיה עובדת בדרכים הנסתרות מן העין והדברים אינם כפי שהם ניראים. אם כך, אתם ודאי יודעים שהאנרגיה עובדת איתכם ולמען התועלת הגבוהה ביותר שלכם ושל האנושות כולה. היא עושה זאת מכיוון שרציתם בכך ובחרתם בכך וחוללתם את השינוי. למוריאנים יקרים, זכרו כי אתם המגדלורים ואתם אלה שמאירים לספינות שבים גם בלילות של סערה וחושך. לפעמים אתם האור היחיד בסביבה, אבל זה האור שמראה את הדרך. לכן, אל תהססו והפיצו את האור שלכם. אל תתנו לרגשות שאינם אהבה להסתיר את האור שלכם.
אני, קריון, מאוהב בבני אדם ומכיר את בני האדם. אני מודע למגוון הרגשות שלכם וגם בשל כך אני כל כך אוהב אתכם. מעולם לא הייתי בגוף והרגש היחיד שאני מכיר הוא אהבה. את מגוון הרגשות:  הדאגות ורגשי האשמה והכעסים, אני יכול לראות, ולפעמים גם לחוות, רק דרככם. העוצמה שלכם היא בכך שאתם מודעים ובכך שאתם משחררים את הרגשות שאינם משרתים אתכם. מתי דיברתם עם הד.נ.א. שלכם? מתי דיברתם עם הגוף שלכם? אני מציע לכם לעשות זאת ולבקש מהד.נ.א. לשחרר כל רגש או חוויה או זכרון שאינם משרתים אתכם ושאינם למען התועלת הגבוהה ביותר שלכם. תוכלו לחוש בשינוי. הד.נ.א. שלכם שומע, יודע וזוכר ופועל על פי כוונתכם המפורשת!
יקרים, זכרו לקראת מה אתם הולכים. זכרו כי הדרך רחבה ומוארת והיא תיפתח יותר ויותר. אם תתחברו אל המקור שלכם, אם תתחברו אל האור שלכם, אם תתחברו אל האהבה האוניברסלית – תוכלו לדעת מי אתם באמת. האם תהיתם כיצד אתם נראים מנקודת המבט של הרוח? כשאתם מסתכלים זה בזה אתם רואים בני אדם. אנחנו רואים מלאכים. מלאכים אנושיים. אנחנו רואים את האור ואת הצבעים ואת התדרים ואת הקולות שבני האדם אינם יכולים להבחין בהם או לשמוע אותם. אנחנו יודעים מי אתם. האם גם אתם יודעים מי אתם? אנחנו מאוהבים בכם. האם גם אתם מאוהבים בעצמכם? מתי בפעם האחרונה אמרתם לעצמכם שאתם אוהבים את עצמכם? יקרים, האהבה היא זאת שתוביל אתכם בדרככם בשנים הבאות. התחברו אל המקור הפנימי שלכם, אל המקור האלוהי שלכם, אל האהבה הטהורה. האהבה שאינה מבחינה בין בני אדם. היא זו שמחברת את הלבבות, היא זו שמחברת אתכם אל אלוהים והיא שתזכיר לכם מדוע בחרתם לבוא לכאן בפעם הזאת.
אני קריון. אני יודע מי אתם ומה בליבכם. אני מכיר כל אחד ואחד מכם בשמו האלוהי. נפגשנו פעמים רבות בעבר ועוד ניפגש בעתיד. כשנפגשנו בפעם האחרונה, כששלחתי אתכם לכאן, שאלתי אתכם אם אתם יודעים לקראת מה אתם הולכים. אמרתם: "כן. אני יודע. אני יודע שלא אזכור אבל אני מבטיח להיזכר במהלך הדרך." ובכן, גם אם נדמה לכם שחייכם מאתגרים וקשים – האם אתם מסוגלים להרים את נקודת המבט? האם אתם מסוגלים לראות שהאנרגיה עובדת איתכם ושאלוהים עובד איתכם? האם אתם יכולים להתעלות ולדלג מעל הקשיים והאתגרים? האם אתם יכולים להתחבר אל עצמכם ולאהוב את עצמכם? לבני אדם קל יותר לאהוב אחרים מאשר את עצמם… רק מתוך האהבה הבלתי מותנית ומתוך האהבה האוניברסלית יגיע השלום האמיתי. רק כך תוכלו להמשיך בדרך וליצור את הניסים בחייכם. צעד אחר צעד. שינוי אחרי שינוי.
לו ידעתם כמה הרוח אוהבת אתכם; לו ידעתם שהמשפחה האוהבת אתכם ותומכת בכם – היה ליבכם עולה על גדותיו. אנחנו כולנו מאוהבים בכם והאורחים שבאו מרחוק מביטים בכם בציפייה כדי לראות מהו השינוי הנוסף שאתם עומדים לחולל.

אני מברך אתכם בשמי, בשם אדמה ובשם כל הנמצאים כאן.
אתם מבורכים. זכרו זאת.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם