דף הבית » זמן
זמן

זמן

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 31.05.2018

זמן

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירתה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

תארו לעצמכם שני סטודנטים, שיושבים בשיעור. האחד מרותק להרצאה. השני משועמם. אולי הוא חושב שטעה בבחירת המרצה או המקצוע. כשהם יוצאים מההרצאה, אומר האחד: אני לא מאמין, הזמן עבר כל כך מהר. השני אומר: גם אני לא מאמין, הזמן לא זז בכלל. השעה הזאת נמשכה נצח.

אני בטוח שהסיטואציה הזו מוכרת לכולכם וגם לקוראים כעת את הדברים… כאשר מעניין לכם – אינכם מרגישים כיצד עובר הזמן, וכאשר משעמם לכם – הזמן נמשך, מבחינתכם, לנצח.

זה הנושא שעליו אדבר היום: הזמן.

מהדוגמא שנתתי לכם ניתן להבין שזמן הוא סובייקטיבי ותלוי ברגש ובתחושה. אם שעה על השעון הליניארי שלכם עוברת במהירות או עוברת לאט, הרי שהשעה סובייקטיבית לגמרי.

זמן, יקרים, הוא סובייקטיבי ויחסי. זמן אינו אובייקטיבי ומוחלט. הזמן שלכם הוא זמן ליניארי. אתם זקוקים לליניאריות הזאת, אבל בואו ואתן לכם דוגמאות נוספות:

אני מדבר כעת אל המרפאים שביניכם, וכולכם כאלה גם אם אינכם חושבים כך… כשאתם שולחים הילינג למרחק, ונניח שיש מישהו בצד השני של הפלנטה, שזקוק לריפוי, תוך כמה זמן מגיע הריפוי? תוך יום? תוך שעה? תוך דקה? אתם כבר יודעים שלא. ברגע ששלחתם – ההילינג שם. הריפוי קיים ומתרחש. כיצד זה יתכן? איך יתכן, שהריפוי עובר מרחק שכזה באפס זמן?

הריפוי הוא אנרגיה. לאנרגיית הריפוי שאתם שולחים אין זמן. היא לא תלויה בזמן, במקום או במרחק. ברגע שאתם מחליטים לשלוח, או אפילו חושבים על כך – אנרגיית הריפוי כבר נמצאת אצל הזקוק לה. כלומר: באנרגיה, בריפוי, הזמן כלל אינו קיים.

והנה עוד דוגמא: רבים מכם, גם בין הנוכחים כאן, כבר ראו חלליות. הן אולי דומות לכוכבים, אך הן קרובות יותר מהם. הן אולי נראות תחילה כמו מטוס בשמיים, אלא שהן יכולות להישאר במקומן בעוד שמטוס מתקדם. ברי המזל שבכם ראו את התנועתיות שלהן. הן זזות ממקום למקום באפס זמן. כיצד יתכן הדבר? כיצד יתכן שגוף מסויים יעבור ממקום למקום באפס זמן?

כשאתם רוצים לחשב זמן או מהירות של המכונית שלכם, ישנו קשר קבוע בין המרחק, המהירות והזמן. על פי המרחק והמהירות ניתן לחשב את הזמן שבו תגיעו ליעדכם. ומה אם אומר לכם שהזמן הוא אפס? משמעות הדבר: שהמכונית נשארת במקומה ואינה זזה, כי כל הערכים האחרים מתאפסים גם הם. כך למדתם. זוהי פיזיקה פשוטה.

אם כן, כיצד אותה חללית זזה ממקום למקום באפס זמן? הרי אמורה היתה לעבור תקופת זמן מסויימת מרגע שהיא עוברת ממקום אחד למקום שני. הזמן הזה לא קיים. רגע אחד היא כאן ורגע שם. התזוזה נראית לעיניכם מהירה מאוד, ממש מיידית, הלוך וחזור. וכך אתם גם יכולים לדעת בוודאות שזו חללית.

מה המסקנה? המסקנה היא שהזמן לא קיים בעבור החללית. הזמן קיים רק על הפלנטה, במציאות הליניארית שלכם. ביקום אין זמן. זאת המדענים יודעים. לכן חישובי המרחק שונים מאשר על פני האדמה.

יש התייחסות שונה לזמן.

ועוד דוגמא: אתם כבר יודעים שדרך הדמיון שלכם אתם יכולים להיות במקום אחר, מרוחק, ולראות כל מה שקורה בו. אתם גם יכולים להעלות את המבט שלכם ולראות כל מה שקורה בסביבה. אפילו שאתם בגופכם נמצאים במקום מסויים.

מה אם יכולתם פיזית להגיע לאותם מקומות ללא זמן? רק דרך המחשבה? זאת היכולת של הפליאדים, של הסיריאנים ושל כל החיים האחרים מחוץ לפלנטה. זו יכולת שהיתה גם ללמוריאנים. אתם מתקרבים לכך. לא בזמנכם ולא בדור הבא. אבל בדיוק כמו

שבדמיון אתם יכולים להגיע למקום מסויים, כך תוכלו להגיע גם באופן פיזי. ללא זמן…

הזמן, יקרים, הוא אשליה. הזמן הוא מה שאתם קובעים לגביו. הוא סובייקטיבי, קשור בתחושות והוא כלל לא ליניארי. הוא מעגלי. ואומר לכם מעבר לזה: הוא ספירלי. כשאתם עוברים בין הממדים, והן הפלנטה והן בני האדם כבר עברו למימד החמישי, בין אם אתם מרגישים זאת ובין אם לאו – אתם עושים זאת דרך המעגל הספירלי של הזמן. אתם יוצאים מנקודה אחת, עושים סיבוב ומגיעים לנקודה גבוהה יותר. זה מה שקרה כשעברתם כולכם למימד החמישי. ומה שקורה במימד החמישי: הזמן מואץ. הזמן נעשה מהיר יותר. אתם יכולים להרגיש בכך. אם תסתכלו על חייכם בתקופה האחרונה תוכלו לראות שאירוע רודף אירוע והזמן עובר לכם במהירות.

ובכן, כיצד אתם מתייחסים אל הזמן? אתן לכם עוד דוגמא.

הסתכלו על אדם בן 70 שנה. המדענים יכולים לצפות שבגיל הזה ירגיש בצורה מסויימת, בריאותו תהיה בצורה מסויימת והוא ייראה בצורה מסויימת. אך המציאות אינה כזאת. ישנם בני 70 שנראים צעירים בהרבה מגילם ואין זה קשור רק לגנים. הסתכלו על שני אנשים מאותה משפחה. לעיתים דווקא המבוגר נראה צעיר יותר. מדוע זה קורה? הגיל הכרונולוגי אינו קובע. הגיל הכרונולוגי הוא ליניארי ותלוי זמן, אבל ההרגשה אינה תלוית זמן. גיל פסיכולוגי אינו תלוי זמן וגיל פיזיולוגי גם הוא אינו תלוי זמן.

אדם בן 70 יכול להרגיש כאילו היה בן 30 וגם להיות בריא כמן בן 30. וכך גם להיפך. הזמן לא קיים במשחק הזה.

ועוד דוגמא: האם ידעתם שהזמן עומד מלכת בזמן שאתם מתקשרים? האם ידעתם שאתם נכנסים אל התקשור במצב מסויים ויוצאים ממנו באותו מצב? מבלי שחל כל שינוי בגופכם? השותפה שלי, המתקשרת, אוהבת לקרוא לזה "האנטי- אייג'ינג הטוב ביותר" ואני מסכים איתה (צוחק…)

אם כן, אם זמן הוא אשליה, אם זמן הוא סובייקטיבי, לא מוחלט ולא קבוע, הוא יחסי ושונה מאדם לאדם – מה ניתן לעשות? הרבה….

ניתן לשחק איתו. ניתן לכווץ אותו ולהרחיב אותו, על פי הכוונות שלכם. כבר אמרתי שלכוונה האנושית יש עוצמה גדולה ביותר.

לעיתים אתם יוצאים באיחור מהבית וצריכים להגיע בשעה מסויימת. אתם אומרים: "בבקשה בבקשה אני חייב להגיע בזמן". קרה לכם? ודאי שקרה. ואז, באורח פלא, למרות שיצאתם מאוחר ולמרות ה"פקקים", אתם מגיעים בזמן. מה קרה?

יש היודעים, שהם יכולים להביע מראש את הכוונה להגיע בזמן או להספיק דברים מסויימים. ההצעה שלי היא לא להסתכל על השעון לאחר הבעת הכוונה, כי אז אתם הופכים מיד את הזמן לליניארי ולא לספירלי.

אותם "חורים בזמן", שנוצרים לכם בדרך, משמעותם: זמן ספירלי.

כשהזמן הספירלי קיים – הזמן הליניארי נעלם.

אתם כבר לא עובדים על פי השעון הליניארי שלכם אלא על פי הזמן היקומי, הספירלי, כשהכל קורה בעכשיו.

הגיעה העת להתייחס אל הזמן בצורה שונה. הגיעה העת להבין שלזמן אין חשיבות, שהוא אשליה ושניתן לעשות דברים באפס זמן. ובכל זאת המכונית שלכם זזה… (צוחק…)

האם תוכלו לאמץ זאת לחייכם? כי אז תוכלו, למשל, להספיק לעשות דברים שאינכם מספיקים. יש כאלה המכנים עצמם "עצלנים" ויש כאלה שהסביבה מתייחסת אליהם כאל עצלנים. יקרים, אתם פשוט לא יודעים לעבוד עם הזמן. אתם לא יודעים, שאתם יכולים לעשות כל מה שאתם רוצים, כי אין זמן….

רק כאשר אתם מקובעים על התפיסה הליניארית, אינכם מספיקים, אתם מאחרים, הגוף שלכם מזדקן והמצב הרגשי והפסיכולוגי שלכם "מזדקן" אף הוא.

האם אתם רוצים להישאר צעירים, אפילו שמבחינה כרונולוגית הזמן מתקדם?

האם אתם רוצים להספיק לעשות דברים רבים בחייכם? בו זמנית? הדבר אפשרי. היחס לזמן כספירלי מסביר את הבינממדיות שלכם, את היכולות לעשות דברים נוספים מבלי שדבר אחד יפגע בשני. היחס לזמן, כפי שהסברתי אותו, גם מסביר מדוע תוחלת החיים הולכת וגדלה ומדוע אנשים בעלי מודעות יוכלו לחיות שנים רבות יותר, אם רק ירצו בכך.

זמן הוא נושא נהדר לשירים… אבל החשיבות שבני אדם נותנים לו היא מעבר לחשיבות האמיתית שלו.

היה חשוב לי לדבר על הנושא הזה היום, כי תקופת המעבר בין הממדים הסתימה. יש שכבר הסתגלו ועברו במהירות אל המימד החמישי ויש שעדיין מרגישים את הקשיים.  כאשר תסגלו לעצמכם יחס אחר לזמן, כשתבינו מה אפשר לעשות בזמן ליניארי – תוכלו לשחרר את הקשיים וההסתגלות שלכם תהיה מהירה יותר.

זו חשיבות הנושא: איכות החיים שלכם. לחיות באיכות חיים.

מי שנתקל בקשיים אינו מרגיש שהוא חי באיכות החיים שהיה רוצה לעצמו.

אתם יכולים לשנות זאת בקלות דרך הכוונות שלכם, דרך היכולת שלכם לברוא מציאות, דרך שינוי היחס שלכם לזמן.

מבחינתנו – הכל קורה בעכשיו. גם מה שכבר קרה וגם מה שעתיד להיות. כלומר: הזמן הוא נקודה. נקודה היא עגולה.

אם תסתכלו סביבכם – הטבע כולו מעגלי. היקום מעגלי. הליניאריות היא המצאה של בני אדם. היא עזרה לכם בתקופות קודמות, אבל היום, כשאתם בתקופה חדשה ומרגשת, אתם יכולים לשחרר את התלות שלכם בליניאריות ולהרגיש את החופש, את הקלות. להתחיל לנשום.

יקרים, אני קריון מאוהב בבני אדם ומכיר בני אדם. אפילו טוב יותר משהם מכירים את עצמם. אני אומר לכם: החשוב ביותר הוא שתחיו באיכות חיים ושתנשמו.

מבורכים בני האדם היודעים להתייחס אל הזמן כפי שהוא באמת. אשליה…

דבר אחרון שאומר: אם הזמן הוא אשליה ואם אתם יכולים ליצור לעצמכם את המציאות שלכם, הרי שגם המציאות שלכם היא אשליה… אתם חושבים שאתם חיים במציאות מסויימת – וזה קורה. אם תחשבו אחרת ותביעו את הכוונות – יקרה משהו אחר.

וכמו שהחללית זזה ממקום למקום באפס זמן, כך גם המחשבות שלכם יכולות ליצור מציאות חדשה באפס זמן.

חישבו על כל הדברים הללו והפכו אותם לשלכם ולדרך חייכם, למען איכות החיים שלכם.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם