דף הבית » ילדי קרן האור הסגולה
ילדי קרן האור הסגולה

ילדי קרן האור הסגולה

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 25.8.2011

ילדי קרן האור הסגולה

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

ושוב שמחה גדולה במפגש בין הרוח לבין בן האנוש. כשאנחנו מגיעים לפגוש אתכם, שמחתנו אף גדולה משלכם. אתם חושבים שאתם באים לשמוע את דברי הרוח, אבל אני, קריון, אומר לכם שאנחנו באים להיות במחיצתכם, לכבד אתכם ולאהוב אתכם. אהבתנו אליכם גדולה ועצומה. המשפחה האוהבת נמצאת כאן ואתם יכולים להרגיש בה. הפמליה שנכנסת לכאן גדולה ועצומה והמבקרים שבאים לכאן מגיעים ממקומות רחוקים. כולנו כאן כדי להיות איתכם.

יקרים, זו תקופה מרגשת. חלק מכם זוכר שדיברתי על כך לפני זמן רב והנה היא כבר כאן. אתם נמצאים בה ויוצרים את המציאות שלכם, של הפלנטה ושל היקום כולו. אמרתי לכם והזכרתי לכם במפגש הקודם, כי אתם רצי מרתון. חלקכם קיבל זאת בתמיהה. "קריון, האם אני צריך לעצור כעת? הרי זו התשוקה שלי…" אומר כך: אתם מוזמנים להמשיך בדרככם. אתם מוזמנים לחיות בתוך התשוקה והשמחה שלכם. אתם מוזמנים להמשיך ולעשות את מה שבאתם לכאן לעשות. אינכם צריכים לעצור את עצמכם ולמנוע מעצמכם דבר. תנו לאנרגיה לדאוג לסינכרון של כל הדברים.

ילדי קרן האור הסגולה

האם אתם זוכרים את שאמרתי בקשר לילדים החדשים שמגיעים לכאן? אזכיר בקצרה. דיברתי על ילדים שיודעים מיהם ומה באו לעשות כאן. ילדים שמחוללים שינוי. אתם נתתם להם שמות. קראתם להם ילדי האינדיגו, ילדי הקריסטל, ילדי הקשת בענן. השמות הללו אינם מייצגים את המהות של הילדים הללו. הם נועדו בשבילכם, כי בני האדם – ואני אוהב בני אדם – אוהבים לתת שמות וצורה לכל דבר. יחד עם זאת, האופי של הילדים הללו דומה.

כשדיברתי עליהם לראשונה, ואפילו מאוחר יותר כאן, במקום הזה, אמרתי שהילדים הללו יקחו את המושכות לידיהם ויביאו את השלום. יקרים, אתם צופים כעת בעתיד. אתם נמצאים בו. הילדים המיוחדים הללו הם שיביאו את הערכים שלהם, את הידע שלהם ואת היכולות שלהם אל החיים של כל בני האדם, והם אלה, שברגעים אלה ממש לוקחים את המושכות לידיהם. המודעות החברתית שמתעוררת בכל מקום קשורה בילדים אלה. כמו שאמרתי: העתיד כבר כאן, וכשילדים אלה יגיעו אל ההנהגה – תוכלו לראות במו עיניכם את השלום שאתם כל כך מחכים לו. הם מבינים שזה מה שהם צריכים לעשות. הם מבינים ויודעים מהי הדרך הנכונה משום שזו המהות שלהם. הם הגיעו עם הידע הזה.

ואומר דבר מה נוסף: כל דור חדש של ילדים שמגיע לכאן נולד עם צעיף דק יותר ויותר ועם יכולות גדולות יותר ויותר. תוכלו לראות ילדים בעלי יכולות להזיז דברים בכוח המחשבה. ואם הם יכולים להזיז חפצים בכוח המחשבה, קל וחומר שהם יכולים להזיז תהליכים בכוח המחשבה. ואם תחכו עוד דור, תוכלו לראות ילדים בעלי יכולות גבוהות אף יותר. אתן להם שם היום. זהו שם זמני. אקרא להם: ילדי קרן האור הסגולה. החלוצים כבר באים, בדיוק כפי שחלוצי ילדי האינדיגו הגיעו לפני שלושים וארבעים וחמישים שנה. אותם חלוצים ידעו שהם מיוחדים, אבל חייהם היו מלווים בתסכול, כי לא הבינו אותם. המסות שמגיעות היום מכפרות על כך. ילדי קרן האור הסגולה הם ילדים שיודעים הכל וזוכרים הכל. הם יודעים מדוע הגיעו לכאן ומה הם אמורים לעשות – והם יעשו. המסה הגדולה תגיע בעוד דור. החלוצים נמצאים כאן כבר היום. הם סוללי הדרך. הילדים הללו, שיהיו הנכדים שלכם ואולי הנינים שלכם, יחיו בעולם שונה מהעולם שלכם היום. יתכן אפילו שאתם תהיו ילדי קרן האור הסגולה… וכשתגיעו לכאן תדעו בדיוק מי הייתם ומה אתם צריכים לעשות.

למוריאנים יקרים

אני קריון, מאוהב בבני אדם ואני מאוהב בילדים. הילדים שלכם, הנכדים שלכם, יודעים מיהם. האם גם אתם יודעים מי אתם? האם גם אתם יודעים מהיכן באתם ולאן אתם הולכים? האם אתם מרגישים את החיבור אל הרוח? האם אתם מרגישים את החיבור ביניכם? האם אתם מרגישים את החיבור אל האהבה האוניברסלית ואל הטבע ואל היקום כולו? לא כל בני האדם מרגישים זאת. אלה שמרגישים יודעים מה הם יכולים לעשות כאן ומה השינוי שהם יכולים לחולל בחייהם, בסביבתם הקרובה ובמרחב. וכבר אמרתי: השינויים שבני האדם מחוללים כאן על פני הפלנטה משפיעים על היקום כולו. חלק מכם זוכר ויודע את מקורותיו. חלק מכם מתחברים מחדש אל מי שהייתם. נמצאים איתנו כאן היום אורחים שמחוברים אליכם בקשר ישיר. האם אתם יכולים להרגיש בהם? חלקם באו ממקומות רחוקים ביקום, חלקם באו מתוך הפלנטה שלכם. כן, למוריאנים יקרים, אחיכם נמצאים איתכם כאן. אתם יכולים להרגיש בהם.

הערת המתקשרת: בפעם הראשונה בתקשור בפני קהל, קריון מראה לי כעת תמונות ומתייחס אליהן. התמונה הראשונה: להבה סגולה גדולה במרכז החדר.

יקרים, התחברו אל הלהבה הסגולה. היא הלהבה המדריכה. היא הלהבה המזכירה לכם את אחיכם. למוריאנים יקרים, התחברו אל המקור שלכם. אתם יכולים. אתם מקבלים את התמיכה. כשתראו בעיניכם ובראיה הפנימית שלכם את הלהבה הסגולה, תדעו שאתם מחוברים אל המקור העתיק שלכם.

עבודה חשובה נעשית בתקופה זו על פני הפלנטה. אמרתי בעבר שהפלנטה יולדת את עצמה מחדש. אמרתי גם שאתם נמצאים כעת בתקופת צירי הלידה של הפלנטה. הלידה מתקרבת. כשאתם מרגישים את האדמה רועדת – דעו כי אלה הצירים האחרונים. אתם עוד תרגישו ברעידות האדמה. היא יולדת את עצמה מחדש בתדרים גבוהים יותר והיא תעבוד איתכם במשותף, מפני שהאדמה היא חלק בלתי נפרד מכם. אין זה סתם שאתם קוראים לה "אמא אדמה". ובתוך האדמה יש חיים שלמים, שתוכלו לפגוש בקרוב. העבודה שנעשית ביחד עם אחיכם נועדה להכין את הקרקע ללידה הצפויה. ואם נדמה לכם שאינכם עושים את העבודה הזאת – אגלה לכם סוד: בדקו את החלומות שלכם. שם תמצאו את התשובה.

התמונה השניה: הלהבה הסגולה נפתחת והופכת לפרח.

יקרים, כשתתחברו אל הלהבה הסגולה ותרשו לעצמכם להיפתח, תוכלו להרגיש את החיבור בין כל בני האדם, את החיבור אל הפלנטה, את החיבור אל אחיכם כאן ומבחוץ ואת החיבור אל היקום כולו.

התמונות שהבאתי בפניכם הן סמלים. זכרו אותן. אתם עוד תבינו. כבר אמרתי שאנחנו אוהבים לזרוע זרעים, שיתפתחו בהמשך. בדיוק כפי שנזרעו הזרעים בספרים שלכם, בספרי הילדים ובספרות הבדיונית, דברים שחלקם התממשו ומתממשים – כך גם התמונות הללו הן זרעים. זכרו אותן והתחברו אליהן, כי תבינו את המשמעות. הלב שלכם יוביל אתכם אל ההבנה.

יקרים, אני יודע בפני מי אני מדבר ואני יודע מי קורא את הדברים ברגע זה, ואני אומר לכם: עבודה טובה!

ועם המסר רב המשמעות שהבאתי היום, משמעות שעוד תובן, אני נפרד מכם בצער, מפני שהרוח תמיד שמחה להיות עם בני האדם. אני מעודד אתכם לבקש את קרבת הרוח ולהרגיש בה. אני מעודד אתכם להבין את הקריצות שהרוח שולחת אליכם ומניחה בדרככם. אני מעודד אתכם להתחבר אל מי שאתם ואני אומר לכם שאתם אהובים ומוערכים ביקום כולו.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם