דף הבית » יציאה מעבדות לחירות
יציאה מעבדות לחירות

יציאה מעבדות לחירות

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 19.3.2009

יציאה מעבדות לחירות

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.
שם זה כבר אינו ממצה את התפקיד ואת המהות. נכון יותר לומר: הנני קריון מאהב האנושות. הנני קריון מאוהב בבני אדם.
ובכן, הבה נתחיל שוב: ברוכים הבאים. הנני קריון, מאהב האנושות.
יחד איתי נמצאת פמליה גדולה ואוהבת. אתם יכולים להרגיש באנרגיה שלה. ליד כל אחד ואחד מכם נמצאת משפחה אוהבת, שבאה כדי לחבק, שבאה כדי לאהוב, שבאה כדי לומר לכם וללחוש לכם באוזן: אתם אף פעם לא לבד. אני יודע שאתם יכולים להרגיש באנרגיה. אני יודע מי נמצא כאן, וגם מי שיקרא דברים אלה מאוחר יותר בזמנכם, אך עכשיו בזמני, יוכל להרגיש באנרגיה. היא תצוץ מכל מילה ומכל אות וכל מי שקורא זאת כעת יכול להרגיש בה. אני יודע מי קורא את הדברים ברגע זה.
אני קריון. אני חלק מהאנרגיה של אלוהים ואלוהים יודע הכל.

האם אתם מרגישים בתקופה האחרונה במשהו אחר, שונה? אומר לכם מה שהמתקשרת שלי אוהבת לומר: אתם יכולים "להאשים" בכך את האנרגיה. האנרגיה תיקח על עצמה את "האשמה" הזאת. מתרחשים דברים מתחת לפני השטח ואתם הרי יודעים כבר שהדברים אינם כפי שהם נראים. מתרחשים דברים, שרק מנקודת המבט שלנו ניתן לראותם. רק בפרספקטיבה שונה אפשר להבחין בהם. למרבית בני האדם אין את נקודת המבט הזאת, אבל אני אומר לכם: מתרחשים דברים. האם זה גורם לכם לפחד? האם זה גורם לכם לשמוח? האם אתם מחכים בצפיה לדברים שעומדים להתרחש? אני מאיץ בכם להתנהג כמו ילד שמחכה בצפיה להפתעה שתגיע, להיות כמו ילד שמרגיש שהכל פתוח, שהכל אפשרי, שהוא יכול לעשות הכל. האם אתם מרגישים זאת? האם אתם יודעים שגם אתם יכולים לעשות הכל?
אני קריון. אני יודע מי נמצא כאן מולי ואני יודע מיהו הקורא את המילים בשעה זאת, ואני מבקש מכם: האמינו בכך, כי זו האמת. זו האמת.

אני רוצה לדבר אתכם היום על חופש. חופש משעבוד. יציאה מעבדות לחירות.
לאורך כל ההיסטוריה של המין האנושי אתם יכולים לקרוא על אנשים שהיו עבדים ויצאו לחופשי. אתן לכם שתי דוגמאות שאתם ודאי מכירים: האחת, של העם שלכם, שיצא לחירות מעבדות במצרים. האחרת – במקום הנקרא אמריקה, שם שחררה מלחמה (קריון מתכוון למלחמת האזרחים) את בני האנוש השחורים שהיו עבדים. מה קורה לאדם שיוצא משעבוד לחירות? מה הוא עושה עם תחושת החופש שמציפה אותו?
ברוב המקרים הוא אינו יודע מה לעשות והוא נקלע לסערת רגשות. הוא יוצא מהמוכר אל הלא נודע. ראו את העם שלכם. מה קרה לו כשיצא אל החירות? סערת רגשות. ארבעים שנה עברו עד שנולד ובגר הדור החדש שלא הכיר את השעבוד. דור זה הוא שנכנס אל הארץ המובטחת. ראו מה קרה לבני האנוש השחורים באמריקה. ראו כמה זמן עבר עד שנבחר מנהיג שחור. מנהיג שלא ידע שעבוד. אילו תהליכים התחוללו כדי שהפלא הזה יקרה – ורבים חשבו שפלא הדבר. גם כשאנשים חוזרים מהשבי קורים להם דברים דומים. קשה להם להתרגל אל החופש ודרושה תקופה של מעבר, כדי לנצל את מלוא העוצמה והכוח והשחרור.
מדוע אני מדבר על הנושא הזה? מפני שאתם, בני העם היהודי, קרובים לתקופה שבה אתם חוגגים את היציאה מעבדות לחירות, משעבוד לחופש.
ולכן, אני רוצה לדבר כעת אל כל אחד ואחד מכם באופן אישי. האם אתם מרגישים שאתם משועבדים באיזשהו תחום? משועבדים להרגלים מסוימים, אולי לעבודה שלכם, אולי לדעות קדומות ואולי למחשבות מסוימות? לא תמיד בן האנוש קורא לכך שעבוד. לא תמיד הוא קורא להרגלים שלו שעבוד. לא תמיד הוא קורא להקרבה שלו למען המשפחה שעבוד. אם תחשבו על כך מעט – תגלו שאומנם כך הוא הדבר. רבים הם בני האנוש המשועבדים. האם לא הייתם רוצים להשתחרר מהשעבוד הזה? האם לא הייתם רוצים להשתחרר מהרגלים מסוימים? האם אתם עד כדי כך מורגלים בכך וחושבים שזהו גורלכם? האם אתם אוהבים עד כדי כך שאתם מאמינים שאתם צריכים להקריב את עצמכם למען אלה שאתם אוהבים? הקרבה איננה אהבה. הרגלים אינם אהבה. פחד איננו אהבה.
אני שואל אתכם: האם יש לכם את האומץ, האם יש לכם את הכוח והאם יש לכם את הרצון להשתחרר מהשעבוד, להשתחרר מהעבדות שלקחתם על עצמכם? כי, אתם יודעים, השעבוד עוצר. השעבוד כולא אתכם בתוך בור, גם אם אינכם מודעים לכך. האם לא הייתם רוצים לחיות מתוך חופש? מתוך מקום של אפשרות? מתוך ידיעה שהכל פתוח והכל אפשרי? אם כך, חשבו על המקומות שעוצרים אתכם. חשבו על ההרגלים שעוצרים אתכם. חשבו על מה שאתם קוראים לו "גורל". "זהו גורלי ואין מה לעשות". "כך נגזר עלי". האם אתם מכירים את הביטויים הללו?
יקרים, אני אומר לכם כי אין שום דבר שנגזר עליכם. אין שום דבר שהוא גורלכם, וכל דבר ניתן לשינוי. אתם בעלי הבחירה החופשית. אתם בעלי השליטה על החיים שלכם. מי שמשועבד להרגלים – אינו שולט בחייו. מי שמקריב את עצמו – אינו שולט בחייו. מי שאינו שולט בחייו ומי שלא מאפשר לעצמו את הבחירה החופשית צריך לשאול את עצמו האם הוא מאושר. האם אלה החיים שהוא רוצה לחיות או שאולי אפשר לחיות אחרת. אני מאיץ בכם לשחרר את ההרגלים, לשחרר את המחשבות ולחיות ממקום של חופש.
אבל, ויש כאן אבל: כפי שאמרתי קודם לכן, תקופת המעבר מאוד מבלבלת. ברגע שאתם משחררים את ההגבלות, משתחררים מההרגלים ומהמחשבות ומחליטים שלא להיות קורבן – החיים שלכם לא ייראו אותו הדבר. הם יכולים להיראות בתחילה כאנדרלמוסיה אחת גדולה, כבלבול גדול. זוהי תקופת מעבר. אם תאמינו שאתם יכולים לחולל שינוי בחייכם, אם תאמינו שאתם יכולים לברוא את המציאות שלכם – התקופה הזו תחלוף במהרה. ואז, תוכלו להרגיש את החופש. ואז, תוכלו להרגיש את השחרור. ואז באמת הכל יהיה פתוח, הכל יהיה אפשרי ודברים שנדמה היה לכם בעבר כי הם גורלכם – ישנו את מראם, ישנו את צורתם או יעלמו לחלוטין. השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא: איך אני רוצה לחיות את החיים שלי. האם אני רוצה לחיות הכי טוב שאני יכול או שאני רוצה לחיות מתוך אילוצים והגבלות.
יקרים, הבחירה היא שלכם. אבל זכרו מה קורה למי שמשתחרר משעבוד: הוא הופך להיות נשיא (מתכוון לנשיא אובמה), יש לו מדינה (מתכוון לעם היהודי) והוא יכול להחליט החלטות הרות גורל, החלטות משנות חיים.
כיצד הייתם רוצים לחיות את חייכם? זו השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם לפני החג שאתם קוראים לו "חג החרות".

דיברתי על האנרגיה השונה. היא שונה משום שהיא אנרגיה של שינוי. האם אתם יכולים להרגיש באויר את האנרגיה של השינוי? אני רוצה לגלות לכם סוד: כל שינוי שעליו תחליטו בתקופה הזאת יהיה קל יותר בזכות – הפעם לא "באשמת" – האנרגיה. האנרגיה תתמוך בכם בכל שינוי שעליו תחליטו בתקופה הזאת, כי זו תקופה מיוחדת מאוד ומשמעותית מאוד. זו אנרגיה שתומכת בהתחלות חדשות, אנרגיה שתומכת בשינויים, וכל שינוי הוא שינוי לטובה, גם אם לפעמים נדמה לכם שלא. ואגלה לכם עוד סוד קטן: תמיד תוכלו לשנות גם את השינוי… כי יש לכם בחירה חופשית. כי בידיכם הדבר.
האם אתם רוצים לחולל שינוי בחייכם? האם אתם רוצים לחולל שינוי בחיי הפלנטה שלכם? זה הזמן. זה המועד. זו העת המתאימה לצאת מעבדות לחרות, משעבוד לחופש, מחושך לאור. שעבוד הוא מצב של חושך וחופש הוא מצב של אור. שעבוד הוא מצב של פחד וחופש הוא מצב של אהבה. הבחירה בידיכם: חושך או אור, פחד או אהבה, שעבוד או חרות. זו הבחירה שעומדת בפניכם והאנרגיה תתמוך בכל שינוי שתעשו.
אני קריון, מאהב האנושות, אומר לכם את הדברים הללו עם אהבה גדולה ועם הערכה גדולה למי שאתם. אני יודע מי אתם. אני יודע מה בליבכם.
אני חלק מאלוהים ואלוהים יודע הכל.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם