דף הבית » עוצמת הנשים
עוצמה נשית

עוצמת הנשים

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 21.5.2020

עוצמת הנשים

ע"י דורית ישראל

מבורכות הנמצאות, הנני קריון מהשירות המגנטי.

אני מדבר כעת בפני קבוצה של נשים. האם זו היתה הזמנה מיוחדת? אכן. אין זה סתם שלא נמצאים איתנו היום גברים. הסיבה היא: אני עומד לדבר היום עליכן, הנשים.

ובכן, כל אחת מכן יודעת מה המשמעות של להיות אשה. זו קודם כל היכולת ללדת. להמשיך את השושלת. הגברים, גם אם ירצו בכך, אין להם וגם לא תהיה להם היכולת הזאת.

כולכן יודעות, שאתן רגישות יותר ומרגישות טוב יותר את הקורה סביבכן. כל היושבות מולי הן גם אינטואיטיביות מאוד ולכולכן יש מקור משותף אחד: למוריה.

כן, כן, אינכן צריכות לשאול עצמכן אם הייתן בלמוריה ואתן למוריאניות. תשובתי: כולכן למוריאניות.

מה משמעות הדבר? המשמעות היא, בין היתר, שאתן מנהיגות. הנשים בלמוריה היו המנהיגות. לא ממקום של כוח אלא ממקום של עוצמה. הגברים ידעו זאת, קיבלו זאת והעריכו אותן.

אתן אומרות לעצמכן: חבל שהדברים אינם כך גם היום… אבל אתן, שמביאות את למוריה אל העכשיו ויוצרות כאן את למוריה החדשה, תגרמו לגברים להבין מהי העוצמה הנשית.

הנשים בלמוריה היו אינטואיטיביות מאוד. הן אלה שהדריכו את הגברים היכן לחפש את המזון. הן אלה שידעו לחדש את עצמן וידעו לטפל האחת בשנייה. הן חגגו כל יום בחייהן.

כפי שכבר סיפרתי בעבר, חגיגות רבות נערכו בלמוריה. לכבוד כל דבר: לכבוד התחלפות העונות, לכבוד כל ילד שנולד, לכבוד המזון, לכבוד האש ועוד ועוד.

בדרך כלל, הגברים היו אלה שארגנו לנשים את החגיגות, שכן  הם העריכו אותן, אהבו אותן, כיבדו אותן וידעו מה מקומן ומה מקומם.

הנשים הלמוריאניות היו בעלות הידע. חלקן למדו ישירות מן האמהות מהכוכבים וחלקן למדו דרך השאמאניות, שהוכשרו על ידי האמהות מהכוכבים.

הגברים לא למדו ולא היה להם הידע. לכן, בד.נ.א. שלהם הוא לא קיים.

הידע קיים בד.נ.א. שלכן, נשים יקרות, ואתן יכולות לבקש אותו לעצמכן כעת, כי תזדקקו לו בדרככן.

בלמוריה היתה יושרה. היתה אהבה. היתה הכלה. נשים תמכו בנשים.

כבר סיפרתי כאן, שמי שלא גילה יושרה, נשלח להתבודד ולהבין.

בלמוריה היו מקדשים רבים ובהן בדרך כלל נשים ככוהנות שאמאניות. מעט מאוד גברים היו כוהנים.

מדוע אני חוזר ומספר לכן כל זאת? כדי לשאול אתכן: האם אתן מתחילות להבין מי אתן, מהו הידע שיש בכן ומה באתן לכאן לעשות? נשים יקרות, באתן כדי לחולל שינוי.

אני פונה כעת אל כל הקוראים, נשים וגברים:

הגיעה העת, שהנשים יקחו את המושכות לידיהן. יקחו את העוצמה שלהן לידיהן.

אם נתרכז בעכשיו, אתם נמצאים בתקופה של וירוס הקורונה, שעדיין משפיע על חייכם. יש מקומות על הפלנטה, שהוירוס מכה בעוצמה גם כעת.

אבל נחשו מהם המקומות, ששם טופל המצב לשביעות רצונם של האזרחים? מהם המקומות ששם טופל גם המצב הכלכלי ולא רק הבריאותי? אלה אותם מקומות שבראשם עומדת אשה. לנשים המנהיגות יש ידע מסוג אחר ויכולות אחרות. הן יכולות לחשוב על מגוון תחומים בו-זמנית. הן יכולות לראות את הצעד הבא,כי הן אינטואיטיביות. וחשוב ביותר: הן פועלות למען האזרחים שלהן, שלא כמו מנהיגים גברים רבים.

הנשים שנמצאות בראש המדינות מהוות דוגמא והשראה. קודם כל לנשים באשר הן וגם לגברים. יש הרבה מה ללמוד מהן. שימו לב אל הרגישות, שבה הן מטפלות בבעיות.

מה אתן יכולות לקחת מזה לעצמכן? את הרגישות לטפל בכל אתגר שבו אתן נתקלות בחייכן, את היכולת להיות אינטואיטיביות, כדי לראות אפשרויות,  פוטנציאלים, דרכים חדשות. אני מעודד אתכן להיות יצירתיות, ללכת עם הלב שלכן. ההליכה עם הלב חשובה במיוחד בתקופה הזאת. הרגישות שלכן חשובה. היכולת שלכן להכיל את האחר – חשובה. וכל אחת מכן משפיעה.

כשאתן שולחות את האור שלכן, כשאתן מעודדות את מי שנמצא במצוקה, כשאתן מבינות מה קורה לאחרים בסביבתכן – אתן משפיעות. האנרגיה של החמלה, של האהבה, של ההכלה, של האור – משפיעה. האנרגיה מכה גלים, היא מתפשטת והיא נוגעת בהרבה מאוד אנשים.

עם כל התכונות הללו – אתן מביאות את למוריה אל העכשיו. אתן יוצרות כאן את למוריה החדשה. אתן יוצרות את השינוי. וזו הסיבה שהגעתן לכאן בפעם הזאת.

אתן מחוללות שינוי בכל מקום שבו דורכות רגליכן. אתן כבר יודעות: האדמה יודעת מי צועד עליה. האדמה זוכרת אתכן ומכירה את האנרגיה שלכן. האדמה עובדת בשיתוף פעולה עם בני האדם ובעיקר עם הנשים הלמוריאניות, שמחוברות אליה כל כך, שמחוברות אל הטבע, שאוהבות את הפלנטה, שאינן פוחדות משינויים.

זו תקופה של שינויים. השינוי יגיע גם אל מי שאינו רוצה בו או פוחד ממנו. חכו לשינוי בשמחה. צרו את השינוי. היו אתן השינוי. כך תגדל השפעתכן.

הגיעה העת לתת לנשים לנהל, להנהיג.

הגיעה העת לתת לנשים להיות מה שהן יודעות להיות.

אני מדבר אל הנשים שמולי, אבל גם אל כל מי שקורא כעת, נשים וגברים כאחד. אני מאיץ בכולכם להתחבר אל האנרגיה הנשית.

גברים, כשאתם מחוברים לאנרגיה הנשית – אתם מרגישים, אתם מבינים, אתם מכילים, אתם יכולים לנשום. הנשימה והנשמה באות מאותו מקור. זהו המקור האלוהי, שנמצא בכל אחד ואחת מכם. לא תיחשבו "פחות גברים" אם תתחברו אל האנרגיה הנשית. כן תיחשבו בני אדם מכילים, אוהבים, מתחשבים.

נשים יקרות, קחו את העוצמה לידיכן, אבל לא בכוח! בחוכמה. בחוכמה הנשית שלכן, שהיא חוכמת הלב. השתמשו בכל היכולות שלכן בכל מקום שבו אתן נמצאות, כדי להביא את השינוי.

אני יודע מי נמצאת כאן ואני יודע מי קורא את הדברים. אתם איתנו. אתם יכולים להרגיש באנרגיה שנמצאת כאן, וכשאתם מרגישים אותה, אתם יודעים שכל דבריי אמת.

אני קריון, מאוהב בבני האדם. אני מאסטר המגנטיות ומאסטר האהבה. אני יודע מה בליבכם.

הרוח מעריכה אתכם ומעריצה אתכם על מי שאתם.

האם אתם יכולים להרגיש באהבה הזאת כעת?

האם אתם יכולים לאמץ אותה אל ליבכם?

האם אתם יכולים להרגיש את ליבכם נפתח?

הפיצו את האהבה הזאת. האהבה היא אנרגיה אלוהית והיא מגיעה אל הלבבות של האחרים. וכמו שכבר אמרתי: מישהו, באיזשהו מקום, מרגיש, נרגע, מתחיל לנשום.

אני קריון, מאוהב בבני אדם. תמיד אומר לכם אך ורק את האמת, ואני אומר לכולכם: הגיעה העת לשינוי. הגיעה עת ההנהגה של האנרגיה הנשית. הפוטנציאל אדיר ותוכלו להיווכח בכך.

מבורכות אתן.

מבורכים אתם.

עוד ניפגש.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם