דף הבית » קורונה
קורונה

קורונה

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 14.3.2020

קורונה

ע"י דורית ישראל

ברכות יקרים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

כפי שניתן להבין, התקשור היום נערך ללא קהל, בשל הנסיבות המיוחדות. על הנסיבות האלה בדיוק אני רוצה לדבר. אתייחס אל הדברים מזווית שונה מאשר אתם רגילים וגם אשיב על שאלות אחדות הנוגעות בנושא, ושאותן אני שומע מכם מידי יום.

לפני כן, אומר לכם דבר אחד, שירגיע רבים: זהו אינו סוף העולם! האנושות תמשיך לחיות על הפלנטה עוד זמן רב.

ובכן, קורונה. האם אתם נבהלים ומתמלאים בפחד, כשאתם שומעים את המילה? לאור מה שקורה בעולם, רבים נתקפו בבהלה ואפילו, לעיתים, בפחד משתק.

אני מציע לכם להסתכל על המחלה מזווית אחרת ולהיות פתוחים לשנות את הלך המחשבה שלכם.

ראשית, ראו את הטוב שהמחלה מביאה איתה: היא יוצרת אחדות. אחדות בין אנשים ואחדות בין מדינות.  וכעת, ראו את הקשר בין כל בני האדם: המחלה אינה מבחינה בין מין, מגדר, צבע עור, לאום או מוצא. היא עוברת בין אנשים. כבר אמרתי לכם פעמים רבות בעבר, כי כולכם דומים וכי קיים קשר בין כל בני האדם על הפלנטה. הנה, התפשטות הנגיף מעידה על כך…. אכן, כולכם דומים, גם אם אינכם חושבים כך וגם אם יש כאלה, שאותם אתם מגדירים אויבים. המחלה לא מתחשבת במלחמות שלכם…

אולי תראו בכך רמז לימים הבאים ותתחילו לחשוב אחדות במקום פירוד.

דבר נוסף: הסתכלו כיצד בני אדם, רשויות מקומיות ואפילו ממשלות משתפים פעולה, נחלצים לעזור לנזקקים, מביאים דברי מזון עד לפתח הבית ודואגים למי שאינו יכול לצאת. ראו איך אתם משתמשים בטכנולוגיות שלכם כדי לעודד האחד את השני, משתפים במצב ואף צוחקים. כבר אמרתי שהצחוק יפה לבריאות. כן, גם במצבים קיצוניים.

כל אלה גורמים לתחושה של אחדות בין אנשים בכל רחבי הפלנטה.

והנה עוד משהו למחשבה, ואני אכן מדבר על מחשבה… מהי המחשבה? זו אנרגיה. בדיוק כפי שהמודעות היא אנרגיה ובדיוק כפי שהאור הוא אנרגיה. אמרתי לכם בעבר שלכל אחד מכם יש שדה אנרגטי, שבו נמצאות גם המחשבות שלכם ולכל בני האדם כולם יש שדה אנרגטי, המושפע מהשדות של כל אחד.

מה אם – במקום לתת מקום למחשבות של פחד ושל בהלה, תחליפו אותן במחשבות אחרות, חיוביות, של אהבה ושל אור. במקום שהשדה שלכם ישדר פחד וישפיע על האחרים, הוא ישדר אהבה וישפיע על האחרים. אתם כבר יודעים שבמקום שיש אהבה אין פחד.

מה אם – יותר ויותר בני אדם ישנו את המודעות שלהם ויחליפו את המחשבות שלהם במחשבות חיוביות. כן, במכוון. הדבר ישפיע לא רק על סביבתכם אלא גם על השדה של בני האדם כולם. ומכיוון שיש השפעה הדדית בין השדות – בסופו של דבר אנשים יפסיקו לפחד.

המחלה כעת היא לא נודע ובני אדם פוחדים בעיקר מהלא נודע.

מיד אתן לכם מידע שיעזור לכם לשנות את המחשבות שלכם אך דעו, כי קל מאוד לשנות מחשבות וניתן לעשות זאת בעזרת מנטרות חיוביות. המודעות משתנה בעזרת המחשבות ואתם משנים את מצבכם.

האם לא נכון יותר לחיות ללא פחד? זוהי, כמובן, בחירתו של כל אחד כיצד הוא רוצה לחיות את חייו.

אומר לכם מעבר לכך: אם תשנו את המחשבות שלכם ואם תציפו עצמכם באור – תוכלו להיות מוגנים. המחלה לא "תתקוף" אתכם וגם אם תחלו – תוכלו להבריא במהרה. אור הוא הגנה נפלאה.

האין זו סיבה מצויינת לשינוי מחשבתי?

והנה שאלה: "אם כך, קריון, אני מבין שאם אני משנה את המחשבה ועוטף עצמי באור – אינני חייב להישמע להוראות המדינה. האם אני אכן צריך להימנע מפגישות, חיבוקים או נשיקות? האם אני צריך להיות בבידוד, כפי שהמדינה קובעת?"

תשובתי נחרצת: הדבר אינו פוטר אתכם מציות להנחיות המדינה. מדוע? מפני שאתם משמשים דוגמא. תארו לכם, שאנשים שלא שינו את המודעות שלהם ושעדיין מבוהלים, יראו אתכם ויגידו שאם אתם יכולים, הרי שגם הם יכולים. הדבר יעשה את ההיפך הגמור ממה שאתם מייחלים לו. הוא ייצור אנרכיה ויגרום להדבקות רבות יותר ואף להחמרה במצב.

הישמעו להנחיות. האנרגיה עוברת גם דרך קירות…. האנרגיה משפיעה גם אם אתם בביתכם. עשו את העבודה שלכם על עצמכם – והיא תשפיע. השדה האנושי יקלוט וישפיע.

שאלה נוספת: "קריון, אנחנו כבר רואים חברות שקורסות בשל ההנחיות החדשות. מה יקרה לכלכלה שלנו?"

תשובתי: המדינות והחברות יצטרכו לשנות את הגישה שלהן לכלכלה, ואתם כבר יכולים לראות ניצנים של שינוי. ממשלות יצטרכו להבין, שהן צריכות לדאוג קודם כל לאזרחים שלהן ולשים את האזרחים במקום הראשון. לדאוג למערכות תקינות בכל התחומים, כולל בבריאות. חברות יצטרכו להבין שחלק מפעילותן אמור להיות למען החברה שמספקת להן את הכסף. מי שלא יבין זאת, יתכן שיקרוס.

אל דאגה. הכלכלה תשקם עצמה במהירות ועם עזרה הדדית, כפי ששיקמה עצמה במקרים קודמים.

גם כאן, פחד מגביר פחד. שנו את מחשבותיכם ותוכלו להביא לכלכלה נכונה ולהשתקמות מהירה.

שאלה: "עד מתי יימשך המצב הזה? מתי ימצאו תרופה למחלה?"

יקרים, אתם מבקשים ממני תאריך ואינני יכול לתת לכם. הדבר תלוי בכם. תלוי בבחירות שלכם. תלוי בשינוי המחשבתי.

אבל – אני יכול לומר לכם שכבר יש תרופה למחלה! כן, כן. בני אדם יעילים מאוד במציאת פתרונות… התרופה קיימת. לא רק במקום אחד. צוותים אחדים על הפלנטה מצאו פתרונות יעילים למחלה. מדוע אינכם שומעים על כך? ודאי לא תתפלאו שמדובר בביורוקרטיה… התרופות אמנם טרם נוסו על אוכלוסיות רחבות, אבל בקרוב תוכלו לשמוע עליהן.

האין זה מעודד?

יקרים, אתם, כאנושות, יצרתם את המחלה, כפי שאתם יוצרים כל דבר על הפלנטה. אל תאשימו אף אחד בכך. מדוע עשיתם זאת? כדי לגרום לשינוי. הן שינוי תודעתי והן שינוי התנהגותי. כפי שאמרתי, ניתן כבר לראות את ניצני השינוי הללו.

המצב מתהפך: במקום שמנהיגים יכתיבו לבני האדם כיצד לפעול – בני האדם יכתיבו למנהיגים כיצד לפעול, למען החברה, למען האדם. לשם כך הם נבחרו על ידכם.

היו אתם נושאי דגל השינוי בתקופה זו של שינויים.

אל תפחדו מהלא נודע. הדברים אינם כפי שהם נראים.

היו נושאי האור.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם