דף הבית » שליחי אור
שליחי אור

שליחי אור

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 27.12.2018

שליחי אור

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

יקרים, גופכם הקשיב לצלילים והגיב להם (מדבר על השירה והנגינה של מירב גולד ועל טקס ריפוי שנערך טרם התקשור עם דורית ועם הנגינה של מירב ושל דליה לוין). הצלילים הפעם הביאו אליכם את הרכות, וגופכם היה זקוק לכך, לאחר שנה מאתגרת.

זו היתה שנה של אנרגיה עוצמתית מאוד. שנה שבה עברתם למימד החמישי, מהלך לא פשוט בעבור הגוף האנושי. שנה שבה התחלתם להתרגל אל הזמן הספירלי – עוד מהלך שאינו פשוט לגוף האנושי ובעיקר לא פשוט למוח האנושי.

כל אחד מכם חווה את האתגרים שלו במהלך השנה, והצלילים נועדו לרכך, להרגיע ולהכניס אל הגוף את האהבה ואת האור. תודה יקרה על שהבאת בקולך את הרכות (מתייחס למירב).

הרגישו את הרכות בגופכם ואפשרו לעצמכם ללכת עם התחושה הזאת אל עבר השנה החדשה. לא אומר שזו תהיה שנה קלה, כי היא לא… זו תהיה שנה שתמשיך לאתגר אתכם. תמשיכו לעבור שינויים בכל התחומים, כמו גם האנושות כולה. האנושות כולה עוברת תהליך עמוק, שתוצאותיו ייראו עוד בזמנכם.

על הצפוי והבלתי צפוי

לא ניתן יהיה לומר, כפי שהתרגלתם, "צדיק ורע לו, רשע וטוב לו". התרגלו לומר: "צדיק וטוב לו" ולהתעלם ממה שאתם קוראים לו "רשע". אין "רשע" – יש חושך. למעשה, אין "צדיק" – יש אור. אתם, יקרים, ואלה הקוראים כעת, אתם האור. אתם החלוצים. אתם מביאי השינוי.

זו שנה של תפניות ושל הפתעות ושום דבר שאתם מצפים לו – איננו צפוי… תהליכים קורים מתחת לפני השטח. אלה תהליכים שאינכם יכולים לראות. האנרגיה עובדת בדרכים הנסתרות מן העין האנושית. אני מבטיח לכם את ההפתעות הבלתי צפויות… גם באופן אישי וגם באופן כללי, סביבתי, פלנטרי.

זו שנה שבה תרגישו שאינכם מי שהייתם. שנה שבה תוכלו לפתוח לעצמכם דרכים חדשות, דלתות חדשות. שנה שבה תתחילו להרגיש את הבינממדיות שלכם: את היכולות שלכם לעבור בין הממדים, לעשות דברים רבים בו-זמנית, להשתמש בזמן הספירלי למען התועלת הגבוהה ביותר שלכם.

עוד על הזמן הספירלי

זו שנה שבה מי שיידע להשתמש בזמן הספירלי יוכל לחולל ניסים בחייו. דיברתי על כך בפעם הקודמת ואני רוצה להרחיב מעט. אני רוצה, וגם מבקש מכם, להשתמש באפשרויות שמזמן לכם הזמן הספירלי. ובכן, הזמן הספירלי הוא גם כלי. כלי לניקוי, לשחרור, לזיכוך. אתם יכולים לנקות קארמה בעזרתו. אתם יכולים לשלוח אותו אל כל הפעמים שהייתם כאן, עם כוונה לנקות, לשחרר ולטהר כל מה שאינכם זקוקים לו. הייתם כאן כבר כל כך הרבה פעמים. אינכם חייבים ואינכם יכולים לדעת מה הייתם ומה עשיתם בכל פעם. הזמן הספירלי הוא אנרגיה שיכולה לעזור לכם. כבר אמרתי פעמים רבות שאינכם זקוקים לקארמה. אתם יכולים להתחיל מחדש בעודכם בגוף זה. אינכם זקוקים לשיעורים. אם כך, זו תרומה אחת של הזמן הספירלי.

אתם יכולים גם לשלוח את הזמן הספירלי אל גופכם ולהביע כוונה שהזמן הספירלי, בהיותו כלי, ינקה וישחרר כל מה שאינו נחוץ לכם. כל כאב, כל מחלה, כל רגש שאיננו אהבה. זהו כלי ריפוי מהיר ויעיל.

גם בריאת המציאות שלכם מתממשת במהירות בתקופת הזמן הספירלי. וכבר אמרתי בעבר: היזהרו במה שאתם מבקשים לעצמכם, כי תקבלו זאת, והפעם גם מהר… היו מדויקים במה שאתם רוצים לעצמכם ומובן, שיש לכם בחירה חופשית ואתם יכולים לשנות.

ובכן, זו שנה שבה תראו שהצפוי אינו צפוי כלל והבלתי צפוי הוא הצפוי…

שליחי אור

אני שומע שאלות בתקופה האחרונה לגבי אנשים, שאתם אוהבים לקרוא להם "עובדי אור", ואני קורא להם "שליחי אור". מהי "עבודת האור"? האם היא קשה, מאומצת ובעלת תגמול כספי? האם היא דומה לעבודה שאותה אתם עושים יום-יום, לעיתים בחוסר חשק? התשובה לשאלות אלה היא כמובן: לא!

עבודת האור היא עבודת השמחה, הכנות, היושר, היושרה. לאנשים אלה אני קורא "שליחים". שליחי אור.

יש שנוהגים לקרוא לשליחי האור בשם "לוחמי אור". מדוע להכניס מונח כזה אל האור? הרי מלחמה ואור הם שני הפכים. כדי לגרש חושך אין צורך להילחם בו. צריך רק להיות. אתם כבר יודעים, שנר אחד קטן מאיר חושך גדול. זו אינה מלחמה ואל תתייחסו לשליחות שלכם כאל מלחמה.

שליחי אור אינם רק אותם שמבינים מהו תקשור. הם לא רק אנשים מהתחום, שאתם קוראים לו "רוחניות". ישנם שליחי אור רבים, שאינם מחשיבים עצמם "רוחניים", ואפילו נרתעים מהמושג הזה. אלה שליחי אור, שפועלים למען האנושות, למען הסביבה, למען הזולת. הם שליחים בדיוק כפי שאותם בעלי המודעות שליחים.

עולם הרוח הוא עולם המודעות, אבל גם מודעות לסביבה היא "מודעות רוחנית", וכך גם המודעות לאדם באשר הוא אדם.

התקופה הבאה תאופיין בהכרה שמודעות אינה רק "רוחנית". שליחי אור אמורים להבין זאת ולהביא את הבשורה הזאת.

אם אתם רואים עצמכם שליחי אור או רואים באנשים אחרים שליחי אור – היו כנים עם עצמכם ושאלו את עצמכם: האם אני מתנהג ביושר עם עצמי ועם אחרים? האם אינני פוגע באחרים במכוון?

שאלו את עצמכם האם ליבכם ופיכם שווים. האם אתם מסתירים דברים? היו כנים עם עצמכם.

שאלו את עצמכם האם אנשים סביבכם הם כאלה.

שליחי אור הם אנשים בעלי יושרה. תכונה זאת היתה אחת מהחשובות והמוערכות ביותר בלמוריה, שם נוצר האדם התבוני עם הניצוץ האלוהי. כבר אמרתי כאן בעבר לנשים הלמוריאניות, שכאשר אדם מסויים גילה חוסר יושרה – הוא היה נשלח למדיטציה בהרים, כדי להבין, כדי לשנות וכדי להתחבר אל המהות האמיתית של האור.

על מנהיגים ומנהיגות

מכיוון שאתם יוצרים כאן את למוריה החדשה, ערך היושרה ראוי שיתפוס מקום חשוב, הן בהתנהגות הבינאישית והן בהתנהגות של ההנהגה שלכם.

אנשים שאינם בעלי יושרה אינם ראויים להנהיג.

כבר נתתי בעבר דוגמא: משה, שהנהיג את העם שלכם בצאתו מעבדות לחופש. זה מנהיג שהיה צנוע, ואפילו ניתן לומר שלא האמין בעצמו, אך נשמע לצו ליבו, כי הכיר באמת. מנהיג שידע להוביל, לקבוע חוקים לטובת העם, כשהיה צורך בכך. מנהיג, שכאשר ראה חוסר יושרה – לקח זאת באופן אישי. מנהיג שידע לעשות צדק ופעל למען העם.

זו דמות של מנהיג, שראויה לחיקוי.

"אבל קריון, אנשים שהולכים לפוליטיקה, אין להם יושרה בדרך כלל".

גם אתם שמעתם את האמירה הזו פעמים רבות. אני אומר לכם: זה איננו המצב. ישנם אנשים ראויים רבים. לכן, כשאתם עומדים לבחור – בחרו כפי שהלב שלכם אומר, באנשים עם יושרה, שפועלים באמת למען הכלל. באנשים שהם שליחי אור.

אתם יכולים להבחין מיהו שליח אור. כפי שאמרתי: הוא אינו חייב להיות "רוחני" וגם אינו חייב להאמין באלוהים. הוא צריך שיהיו לו את התכונות הראויות.

ובכן, מה הייתם מבקשים לעצמכם לשנה הקרובה? השתמשו בזמן הספירלי ובאנרגיה העוצמתית, כדי לממש את החלומות שלכם וכדי ליצור אותם.

השתמשו בבינממדיות שלכם, כדי לתרום לסביבה שבה אתם נמצאים, כדי לתרום לפלנטה כולה. זו עבודת שליחי האור: לתרום לפלנטה, אפילו רק מעצם היותכם.

האדמה זוכרת את צעדיכם והיא יודעת מי צועד עליה ומתי צעד עליה בעבר. האור שלכם מוטבע הן באדמה והן ביקום. היקום כולו יודע מי אתם והוא יודע איזו עבודה נפלאה אתם עושים כאן על הפלנטה.

היקום כולו מריע לכם.

זו שעה של חגיגה.

חגגו את היותכם. חגגו את הבלתי צפוי. חגגו את היושרה והאמת. חגגו את האור, שליחי אור יקרים.

עשו מה שבאתם לכאן לעשות.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם