דף הבית » תדרים
תדרים

תדרים

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 28.5.2015

תדרים

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירה של מירב גולד)

 

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

אם הקשבתם לשירה, אתם ודאי יודעים על מה אדבר היום. אך קודם לכן, אני רוצה לברך אתכם ואת הפמליה הגדולה שנמצאת כאן. חלקה נמצאת כאן תמיד, חלקה אורחת. כולנו כאן כדי להיות איתכם, לאהוב אתכם, להרגיש אתכם וכדי לחוות דרככם. כפי שאתם יודעים, הרוח פועמת בתדר של אהבה. אתם, בני האדם, כל כך מעניינים ומגוונים. הרגשות שלכם רבים ומגוונים ולכן אנחנו כל כך אוהבים אתכם. אתם הרבה יותר מעניינים מאיתנו…

אנחנו נמצאים כאן כדי להיות איתכם. מבורכים אתם.

אני קריון, מאוהב בבני אדם. אינני זכר או נקבה. אינני אחד או רבים. אני הכל. אני זכר ונקבה, יחיד ורבים. ולמרות שהמתקשרת שלי מתייחסת אלי בלשון זכר – ואני אוהב זאת… – הרי אתם יודעים כי אין הדבר כך. אני חלק ממה שאתם קוראים לו "אלוהים" או "אנרגיה אלוהית".

בני אדם כל כך מעניינים. הם נוטים להאניש את האנרגיה ולתת לה תכונות אנושיות. זו גם הסיבה  שיש לכם היררכיה באלוהות. יש לכם אלוהים ושכינה וארכי-מלאכים ומלאכים, אך אגלה לכם סוד: אין ביקום היררכיה לאלוהות. הכל חלק מ"המרק האנרגטי". מדובר כאן בתדרים.

האלוהות אינה זכר או נקבה. האלוהות היא הכל. הקריון אינו אחד. הוא רבים והוא אחד. הוא זכר והוא נקבה. אין הבחנות אנושיות ברוח. יש רק תדרים.

היום אדבר על תדרים. השירה ששמעתם הפעימה את התדרים בגופכם. חלקכם הרגיש בכך, וגם אם לא – כך הוא.

אני עומד לקחת אתכם לניסוי קטן: דמיינו לעצמכם תיבה, שבה אתם מותחים גומייה. אחזו בגומייה, מתחו אותה והניחו לה. מה קורה? היא מתחילה לרטוט. תחילה הרטט מהיר ואז הוא הופך להיות איטי. הרטט מזיז את האנרגיה, או את האוויר אם תרצו, שנמצא בתוך הכלי. האנרגיה פוגעת בדפנות הכלי ומשמיעה צליל. בדיוק כמו בכליי הנגינה בעלי המיתרים: תזוזת המיתרים מזיזה את האנרגיה, אשר פוגעת בתיבת התהודה ומחזירה צלילים.

מיד אזכיר לכם את הניסוי הזה.

כעת אקח אתכם לתופעת טבע, שאתם מכירים: ברקים ורעמים. מהי התופעה הזאת? כאשר שני מטענים אנרגטיים נפגשים – קורית ביניהם אינטראקציה. אינטראקציה זו יוצרת אור וצליל. כשאתם רואים את האור, עדיין אינכם שומעים את הקול. הוא מגיע באיחור. הסיבה: מהירות האור גבוהה ממהירות הקול. זהו נתון פיסיקלי שידוע לכל. מהי המהירות הזו? המהירות היא רטט, תדר. תדר האור גבוה יותר מתדר הקול. לכן, אתם רואים את האור המגיע אליכם לפני שמגיע אליכם הקול.

כעת, בואו ונחזור אליכם, בני אדם אהובים כל כך. גם אתם תיבות תהודה. גם אתם בעלי מיתרים ורטטים. גם אתם בעלי אור ובעלי קול, ואינני מתכוון לקול היוצא מפיכם, שגם הוא יוצא בשל המיתרים הנמצאים בגרונכם.

האדם הוא שיקוף נפלא של תופעות טבע רבות. היום אני מדבר על תדרים, ואומר לכם מאוחר יותר, מדוע אני מקדיש לכך את המסר של היום.

ובכן, אתם תיבות תהודה נפלאות. גופכם אינו מה שאתם חושבים או רואים, ולעיתים גם איננו מה שאתם מרגישים… הוא מורכב הרבה יותר וגם התיאור שאתן לכם מיד אינו התיאור המלא של מי שאתם. אתם ישויות אור וצליל נפלאות, אתם המלאכים היפים ביותר הקיימים. הנה, נתתי לכם את ההגדרה שאתם נותנים לנו. אתם המלאכים.

גופכם מורכב. הוא מורכב מאנרגיה שסובבת אתכם, משדה אלקטרו-מגנטי שמקיף את כל האיברים שלכם, וכן, ממבנים גיאומטריים, שאת חלקם אתם מכירים ואת חלקם לא. אלה מבנים בינממדיים שלא ניתן לראותם בעין האנושית וגם לא במכשירים הרפואיים.

מנקודת המבט שלנו, כולכם צועדים בתוך המבנה שנקרא "מרכבה", ואני אומר זאת רק לצורך הפשטת העניין, כי גם זה איננו מדויק… המבנה מורכב יותר. המרכבה היא בינממדית, אנרגטית, והיא למעשה תיבת התהודה שלכם. הגוף שלכם רוטט. בדיוק כמו כל גוף אחר, שהרי לכל גוף יש רטט, גבוה או נמוך. כבר אמרתי שגופכם רוטט ברטטים משתנים ולא רק ברטטים של המימד השלישי הדחוס. זה קשור באנרגיה החדשה ובהחלטה הקולקטיבית שלכם כבני אדם. זאת תופעה שמאפיינת את האנרגיה החדשה. הרטטים הללו נמצאים לא רק בתוך הגוף הפיסי, אלא בתוך כל השדה האנרגטי שמקיף אתכם.

כשאתם רוטטים – אתם מזיזים את האנרגיה, היא פוגעת בתיבת התהודה שלכם ונשמעים צלילים. צלילים אלה אינם נשמעים לאוזן האנושית, אך לו יכולתם לשמוע אותם הייתם חושבים שאלוהים שר. הצלילים שלכם נשמעים כמו מקהלה של מלאכים. ככל שהתדרים משתנים וגבוהים יותר – כך מגוון הצלילים גדול יותר.

ולא רק זאת: כיוון שהתדרים משתנים והם פוגעים זה בזה, בלשון פשוטה, משתחרר אור מהמטען האנרגטי. חלקכם יכולים לראות את האור, אך לא את מגוון הצבעים שבו. אלה צבעים שאינם נמצאים בספקטרום הצבעים שלכם ואינם מוכרים לעין האנושית.

ובכן, האם אינכם היצורים הנפלאים ביותר ביקום? אתם תיבות נגינה, כליי נגינה, יוצרי זיקוקי דינור. איזו תמונה מרהיבה מנקודת המבט של הרוח! ואתם חושבים שאתם אנשים פשוטים, שאינכם מעניינים… אתם חושבים שחייכם קשים ומלאים באתגרים – וזה נכון… אבל מנקודת המבט שלנו אתם היצורים הנפלאים ביותר הקיימים.

אין זה סתם שהרוח, שהמלאכים, שהשכינה, שאלוהים – אוהבים אתכם כל כך. (הומור של קריון….)

יש חשיבות לתדרים שלכם. החשיבות אינה בצורה היפהפייה שלכם. זהו בונוס. בעיקר למי שיכול לראות ולשמוע, כלומר: לנו… לתדרים הללו יש תכונות של הפעלה. כשגופכם רוטט במהירות גבוהה יותר, גם אם לא כולו – וכל זמן שאתם בגוף תרטטו גם בתדרי המימד הדחוס – הוא מפעיל חלקים נוספים מהד.נ.א. שלכם, הוא מפעיל יכולות, הוא מעלה זיכרונות. ככל שהתדרים גבוהים יותר, כך היכולות המתגלות נרחבות יותר, העוצמה של היכולות גדלה והזיכרון עולה ונחשף. זהו זיכרון של מי שהייתם, של מי שאתם, של מהותכם. אינכם יכולים לזכור כל מי שהייתם וכל מה שעשיתם כאן על הפלנטה, שהרי הייתם כאן אלפים רבים של פעמים. כולכם נשמות עתיקות. אין בחדר הזה נשמות חדשות.

אתם כבר יודעים שהמידע כולו טמון בתוך הד.נ.א. שלכם. הזיכרון יפגיש אתכם עם חלומות שהיו לכם ושאותם אתם רוצים להגשים היום, עם יכולות שהיו לכם ושאתם רוצים לעצמכם היום. מה שאינו משרת אתכם – שחררו מתוך הזיכרון האקאשי שלכם. כבר דיברתי על כך בעבר. אינכם חייבים לעבור דרך קשיים ואתם יכולים לשחרר את הקושי ואת האתגרים מחייכם ולשלוח ריפוי לאקאשה.

אמצו לעצמכם את זיכרון המהות האמיתית שלכם. אתם מרפאים, כל אחד מכם. יכולות ריפוי טמונות בכם וגם בקוראים כעת, אפילו אם אינכם חושבים כך… יש לכם יכולת לדבר עם הרוח. לכולכם. אתם עושים זאת בצורה זו או אחרת, מודעת או שלא מודעת.

הגיעה העת להתרחב. עלייה בתדר משמעותה התרחבות. זו התרחבות בכל המובנים. וכבר אני שומע: "האם מדובר כאן גם בהתרחבות פיזית?" (צוחק…). יקרים, ההתרחבות הפיזית היא פנימית ואינה בהכרח חיצונית…. זו התרחבות אנרגטית.

ובכן, תופעות טבע יקרות, אתם הברקים והרעמים, אתם כליי המיתר השמימיים, אתם זיקוקי הדינור הנפלאים שביקום. האם אתם יכולים לקבל זאת? האם אתם יכולים להרגיש את אהבת האלוהים אליכם? האם אתם רוצים לדרוש לעצמכם את הידע ואת היכולות שיש בכם?

זכרו כי אתם עובדי אור. אתם מוארים. גם ההארה היא עניין של תדר. וכעובדי אור מוארים, אתם הולכים כאן על פני הפלנטה ומפיצים את האור ואת התדרים שלכם בכל מקום שבו אתם נמצאים, אפילו מבלי לדבר. בעצם היותכם. אתם מטביעים את התדרים שלכם בתוך האדמה, בתוך גאיה, והיא זוכרת. האדמה זוכרת את כל הפעמים שצעדתם עליה. היא יודעת כיצד קפצתם בתדרים. זו קפיצה שבאה בעקבות ההחלטה הקולקטיבית שלכם. אתם נושאי הבשורה.

כעת אתם מבינים, מדוע אנחנו אלה שבאים להיות איתכם.

אני קריון, מאוהב בבני אדם, ואני יודע מדוע!

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם