דף הבית » ומה הלאה?
ומה הלאה

ומה הלאה?

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 26.12.2013

ומה הלאה?

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירתה של מירב גולד)

ברוכים הבאים הנני קריון מהשרות המגנטי.

יקרים, האם הקשבתם היטב לשירה ולעוצמות המתחלפות של הקול? העוצמות המתחלפות הללו הן שיקוף לתהליכים שלכם ושל הפלנטה בשנה הנוכחית שלכם. היתה בשירה עוצמה, היה בה שקט ולפעמים, גם יכולתם לחוש דיסהרמוניה בין הצלילים. הדבר נעשה במכוון. הזמרת היתה מחוברת היטב לתהליך. דיסהרמוניה זו מייצגת את האנרגיה של השנה הנוכחית. את העוצמה שלה, את הבלבול ולעתים את חוסר ההתאמה. חוסר התאמה ביניכם לבין עצמכם, ביניכם לבין הסביבה, ביניכם לבין הפלנטה.

אכן, מסתיימת שנה עוצמתית מבחינת האנרגיה וחשובה מבחינת ההסטוריה של בני האדם.

על כל בני האדם עברו תהפוכות השנה. תהפוכות גופניות ורגשיות, תהפוכות בתחומי העיסוק או בתחומי המשפחה. לפעמים בעוצמה ולפעמים בצורה מינורית. היו כאלה שאף חוו זעזועים. היתה זו, כפי שאמרתי בעבר, "שנה של ירח מלא". המתקשרת שלי קוראת לה "שנה משוגעת מבחינה אנרגטית". אתם אלה שביקשתם זאת ואתם יצרתם זאת. האנרגיה הגיעה בעיקרה מן השמש המרכזית, שהיא המקור לחיים שלכם. היא הגיעה בעוצמה שלא הייתם מורגלים בה. המטרה היתה, כמובן, טובתכם העליונה וטובתה העליונה של הפלנטה. המטרה שהצבתם לעצמכם כקולקטיב היתה להעלות את התדרים, להעלות את המודעות, להעלות את יכולות החיבור שלכם ואת יכולות קבלת המידע ולהעלות את יכולות היצירה שלכם.

האנרגיה שהגיעה השנה דחפה אתכם אל עבר הקצה, אך אתם לא נפלתם. נחשו מדוע? פיתחתם ופתחתם את הכנפיים שלכם ועפתם. עפתם עם הזרם, עם הרוח. תרתי משמע…

גם האדמה עברה זעזועים. יכולתם להרגיש אותם אפילו כאן, במקום הזה שאתם חיים בו. בכל רחבי הפלנטה הורגשו הזעזועים וההתפרצויות של האדמה. בכל רחבי הפלנטה עברו בני האדם התפרצויות במקביל להתפרצויותיה של האדמה. היו אלה התפרצויות רגשיות שמלוות תמיד מצבים של קפיצה בתדר. אומנם אינכם יכולים להרגיש פיזית את התדרים ואת קפיצתם, אבל בהתפרצויות הרגשיות אתם מרגישים…. ואכן, הרגשתם. רגשות שכבר התמודדתם איתם בעבר עלו שוב אל פני השטח במטרה להשתחרר ולאפשר לכם לחיות באיכות חיים. במטרה לאפשר לכם לנשום.

אל תאשימו את עצמכם ואל תענישו את עצמכם. אל תאמרו: "זה קרה מפני שלא הייתי בסדר." אל תאמרו: "זה קרה מפני שאלוהים העניש אותי או אותנו, את בני האדם." אין מקום לאמירות הללו! גם מפני שזהו תהליך טבעי שאתם זימנתם, וגם מפני שאף אחד אינו מעניש ובעיקר לא אלוהים!אלוהים הוא האנרגיה העוצמתית והאוהבת ביותר שקיימת. הוא האנרגיה היפה ביותר שקיימת. והוא נמצא בכל אחד ואחד מכם. וזו הסיבה שגם אתם יפים ונהדרים ועוצמתיים.

והנה מסתיימת לה השנה האנרגטית, הדיסהרמונית הזאת. רבים מכם שואלים: מה הלאה? מה יקרה עם העבודה שלי? מה יקרה עם הבית שתמיד חלמתי עליו? מה יקרה עם הזוגיות שלי? כל הנושאים הללו, שבהם עסקתם בתקופה הקודמת, ושהתעוררו ביתר שאת השנה ובלבלו אתכם והוציאו מכם את מה שחשבתם שהוא "הרע שבכם" והרוח חשבה שהוא הטוב שבכם – כל הדרמות והמאבקים הללו יירגעו. האין זו בשורה נפלאה?

השנה הבאה, שנמצאת כבר בפתח, תהיה אף היא עוצמתית, יחסית לשנים הקודמות, אבל תהיה רגועה מבחינה אנרגטית. ובעיקר רגועה יחסית לשנה הנוכחית. תרגישו שאתם יכולים לנשום. תרגישו שדברים מתחילים להסתדר בחיים שלכם.חתיכות הפאזל יתחילו ליפול למקומן והתמונה תקבל צורה וצבע. יש למה לצפות! יש למה לחכות! לכן השמחה כה גדולה. הרוח שמחה אתכם, יקרים, על שהגעתם עד לכאן ועל שאתם נחושים להמשיך הלאה בדרך. אם תאזינו היטב, עם ליבכם, תוכלו לשמוע אפילו את מחיאות הכפיים של האורחים שהבאתי איתי לכאן. תמיד מגיעה איתי פמליה גדולה, משפחה אוהבת. הפמליה הולכת וגדלה והמקום מתרחב אנרגטית ומאפשר זאת. אנחנו שמחים עם קבלת הפנים שלכם, אבל אנחנו שמחים עוד יותר להיות איתכם, לראות אתכם, לאהוב אתכם. אנחנו גאים בכם על הצעדים שלכם. על המציאות שאתם יוצרים צעד אחר צעד. זו מציאות נפלאה עם פוטנציאל מרהיב.

האם אתם שומעים? האם אתם מקשיבים לאהבה? האם אתם יכולים לראות את הצבעים? אני יודע שחלקכם יכולים לראות, אך אם תעצמו עיניים ותבקשו – תוכלו לראות אף אתם. אלה הצבעים שלכם, שמוקרנים מהצלילים ומהתדרים שלכם. וכפי שכבר אמרתי, היופי נראה למרחוק. הוא נראה ביקום כולו והיקום הגדול, העצום, מריע לכם, שנמצאים כאן, על הפלנטה הקטנה שלכם. אולי זו פלנטה קטנה, אבל היא החשובה ביותר ביקום. המשחק שאתם משחקים כאן הוא המאתגר ביותר ביקום. כשאתם משנים, ועושים צעדים במשחק הזה – אתם משפיעים על היקום. כשאתם והפלנטה מתרחבים – מתרחב היקום

כי באשר תלך הפלנטה שלכם – ילך היקום כולו.

יקרים, בשנה הקרובה ובתקופה הבאה תוכלו לגלות עוד ועוד מהיכולות שהיו לכם. אלה יכולות שהסתרתם מעצמכם. אתם מעלים תדרים במטרה להעלות את היכולות אל העכשיו. אתם יכולים לעשות זאת דרך דיבור עם הגוף שלכם ועם העצמי העליון שלכם. דברו עם המבנה התאי שלכם ותוכלו לראות תוצאות במהירות שתפתיע אתכם. היכולות שתגלו הן, בין היתר, של ריפוי פיזי ושל התחדשות. יכולות אלה היו לבני האדם הראשונים שהגיעו אל הפלנטה.

למוריה החדשה כבר כאן!

אתם יכולים לחיות את למוריה. את היבשת הנפלאה שבה התחיל סיפור האדם המודרני. ואתם, שנמצאים כאן כעת, וגם אתם, שקוראים את המילים ברגע זה ממש – כולכם נצר לאותם בני למוריה. לאותו אדם מודרני ראשון, בעל היכולות המופלאות. אתם יכולים לשחזר את חיי החופש, האהבה, ההרמוניה, הבריאות וההתחדשות. זה הכיוון שאליו אתם הולכים. אתם הולכים אל השלום ביניכם לבין עצמכם, ביניכם לבין סביבתכם, ביניכם לבין הפלנטה, ביניכם לבין היקום. תוכלו להרגיש בשלום הפנימי כבר בשנה הקרובה. תוכלו להאיץ תהליכים, מפני שהאנרגיה העוצמתית של השנה הנוכחית מאפשרת האצת תהליכים בתקופה הבאה. התכווננו אל הדברים שברצונכם להשיג למענכם ולמען הפלנטה. התכווננו אל השלום. ישנם כאן אנשים שיווכחו בכך. האחרים יהיו כאן בגוף אחר כשיקרה הדבר. אבל כולכם תוכלו להיווכח שהדברים קורים.

לאורך כל השנה דיברתי על תקופה מרגשת. זו תקופה שמתרגשת… מאופיינת בסערות ובתזוזות. אבל ההתרגשות הופכת להיות קלה ועבירה. ניתן יהיה לעבור אותה ללא דרמות מיותרות. הדרמות רק מפריעות לכם בחייכם. הן אינן מקדמות אתכם. הניחו להן. הניחו אותן באולמות התיאטרון. כשאתם יוצאים מאולם התיאטרון, קחו נשימה עמוקה והרגישו את החיים. היו החיים שלכם. אל תשחקו בדרמות של מישהו אחר. היו השחקנים הראשיים במשחק החיים שלכם.

רבים מכם הרגישו שאינם שולטים בחייהם. שחררו את רגשות האשם. תחושת חוסר השליטה תשתחרר ביחד עם רגשות האשם. אתם השולטים בחייכם. אתם היוצרים אותם כטוב בעיניכם, כרצוי בעיניכם וכאוות נפשכם. צרו מציאות שאתם רוצים לחיות בה ולא כזו שאתם מוכרחים לחיות בה.

המציאות היא אשליה. המציאות היא מה שאתם יוצרים.

זמן הוא אשליה. זמן אינו קיים.

אתם יכולים כבר עתה ליצור לעצמכם את החיים הטובים בעיניכם, לנשום, להרגיש את האהבה, לפתוח את הלב, להיות האור שאתם, האהבה שאתם והאלוהים שאתם.

תקופה קלה יותר עומדת להתרגש עליכם. תוכלו לנשום בה לרווחה. תוכלו להודות לעצמכם שעמדתם באתגרים. תוכלו להיות גאים בעצמכם שצלחתם את המשברים.

אני קריון, מאוהב בבני אדם, ואני מרגיש מאהב, תוך כדי ולאחר מעשה האהבה. ולא רק אני מאוהב. היקום כולו מאוהב בכם.

השמחה גדולה. התחברו אליה יקרים וצאו אל הדרך, שבה אתם מחוברים אל התשוקה שלכם, אל הצחוק ואל הריקוד. בתקופה הבאה יהיה לכם קל יותר לעשות זאת.

אני קריון, מודה לכם על מי שאתם ושמח איתכם על שהגעתם עד לכאן ועל שאתם מוכנים ללכת באומץ הלאה.

מבורכים בני האדם המכירים בערך עצמם ויודעים מי הם.

כי כך הוא הדבר

קריון

אולי יעניין אותך גם