דף הבית » חיבורים
חיבורים

חיבורים

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 22.2.2018

חיבורים

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירתה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

אתם ודאי יכולים להרגיש באנרגיה שנמצאת כאן כעת.

האם אתם יכולים להבין אותה, לפרש אותה, להתחבר אליה? חוץ מהאהבה הגדולה שנמצאת כאן, יש כאן אנרגיה של חיבור. חיבור בין הזמנים. חיבור בין הלבבות. חיבור בין בני אדם לבין הרוח. חיבור בין בני אדם לבין אחיהם מהמקומות האחרים ביקום.

על החיבורים האלה בדיוק אני רוצה לדבר היום. אני רוצה לספר לכם סיפור מן העבר, שמתחבר אל סיפור מן העתיד, ויש בו גם אהבה וגם מעט מדע.

הסיפור מן העבר הוא על מתמטיקאי הודי בשם רמנוג'אן. הסיפור אמיתי. הנער ההודי היה מוכשר ביותר במתמטיקה. מגיל קטן התעניין במספרים וידע לחבר אותם בצורות שונות ולתת להם משמעויות. המורים שלו ראו את כישרונו הגדול והוא אף קיבל מלגות לימודים לאוניברסיטה בהודו. מוריו שם המליצו לו לנסוע לאנגליה, אל המקום שנודע בלימודי המתמטיקה באותה עת, אוניברסיטת קיימברידג'.

אנחנו מדברים על סוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20.

הבחור הצעיר, שלא חי שנים רבות, הספיק במהלך חייו לגלות הוכחות לבעיות מתמטיות, שהיו חסרות הוכחה באותה תקופה. אחת מההוכחות שלו נודעה כפונקצית החלוקה. לא אסביר את המהות המתמטית שלה, אל דאגה… אך אקשר אותה עוד מעט למה שתשמעו.

רמנוג'אן זכה להכרה ועד היום משתמשים בהוכחות שלו במתמטיקה ובפיזיקה. למשל, בכל מה שקשור ב"חורים שחורים".

כששאלו אותו, כיצד אתה מגיע לתגליות שלך, ענה, שכאשר הוא חושב על משהו, הוא עורך טקס. מדליק קטורת ונרות, מעמיד את פסל האלה שלו מולו ומתפלל. כשהוא מתפלל, הוא מרגיש שאלוהים שולח לו את הפתרונות.

הוא אמר שלא יתכן שיש אלוהים בלי מתמטיקה ושיש מתמטיקה בלי אלוהים. הוא לא התבייש לומר זאת גם לקולגות שלו.

האם אתם מבינים מי היה רמנוג'אן? הוא היה מתקשר. הוא ידע לעשות את החיבורים, שעליהם דיברתי קודם.

כעת, אני רוצה לקפוץ אל העתיד. לא עתיד רחוק כל כך… עתיד, שחלק מכם אפילו ראה בעיניו. אני מדבר על אותם אחים ואחיות שלכם ממקומות אחרים ביקום. כיצד הם מגיעים לכאן? בחלליות. כיצד הם עוברים את המרחקים הללו? מי שראה את החלליות בעיניו, יכול היה להבחין שהן זזות ממקום למקום במהירות גדולה מאוד. רגע אחד הן במקום מסויים וברגע השני הן כבר במקום אחר. יש כאלה שראו זאת.

כיצד הם עושים את הקפיצה הזאת במרחק ובזמן? הם עוברים מרחק גדול מבלי שהזמן יעבור והם עושים זאת דרך המודעות. כשהם חושבים על מקום מסויים – החללית שלהם נמצאת שם.

שימו לב, שגם אתם מפתחים את היכולת הזאת. אתם הולכים, כאנושות, לקראת היכולות הללו. אתם יכולים לעבור מרחק מבלי שיעבור זמן, דרך הכוונה שלכם! אתם גם יכולים למצוא עצמכם במימד אחר. הגוף הפיזי שלכם יכול להתחלק לרבדים שלו. חלק מכם יודע לעשות זאת. אלה יכולות של המימד החמישי, שאתם נמצאים בו כעת. אלה יכולות של תדרים גבוהים מאוד. אלה התדרים שיש, למשל, לפליאדים, שהם הוריכם, אחיכם ואחיותיכם.

אם המדע רוצה לדעת כיצד לחשב את היכולת הזו של הפליאדים – נחשו מה? המדענים צריכים לקחת את פונקציית החלוקה של רמנוג'אן, להתייחס לתורת היחסות של אינשטיין, להוסיף לכך את כוחה של המודעות האנושית, והנה זה שם.

מי שזוכר את המסר שהעברתי בסוף השנה הקודמת, בכנס הגדול (מדבר על כנס קריון השלישי שנערך בדצמבר 2017), זוכר שדיברתי גם על תגליות מדעיות. דיברתי על כך, שהתגליות כבר ישנן רק שאינן מפורסמות, כי עדיין קשה למדע לקבל את התוצאות הללו.

ובכן, הנה אני מרחיב כעת, ואומר לכם, שהתגליות הללו יהיו קשורות באותו מתקשר מתמטיקאי הודי, במתקשר אחר, מתמטיקאי אף הוא, אינשטיין, ובמודעות האנושית.

היה קשר בין תורת היחסות של אינשטיין לתורת החלוקה של רמנוג'אן.

שני המדענים הללו היו מתקשרים, כי מהו מתקשר אם לא זה היודע ליצור קשר עם הרוח, עם האלוהות. שניהם עשו זאת ושניהם הודו בכך.

ובכן, בואו נחבר את הדברים לתקשור מהפעם הקודמת. לשאלה, האם יש אלוהים, התשובה היא בודאי שכן. דרך האלוהות הגיעו השניים אל התגליות המפורסמות הללו, שעשו פריצת דרך במדע.

דרך התגליות הללו, בתוספת המודעות האנושית, ימשיכו להיות פריצות דרך במדע. דברים כבר קורים.

אתם יכולים להרגיש את העתיד שלכם כבר כאן. אתם יכולים להרגיש את הבינממדיות ואת היכולות הנפלאות שלכם כבר כאן.

אני מאיץ בכם להשתמש ביכולות הבינממדיות הללו. ליצור לעצמכם את אותם "חורים" בזמן. את אותה תזוזה במרחב. אתם יכולים להיות בו-זמנית במקומות רבים, בדיוק כפי שהרוח יכולה. בדיוק כפי שהאנרגיה יכולה. בדיוק כפי שאני, קריון, יכול. בדיוק כפי שהפליאדים יכולים.

אתם יכולים להשתמש ביכולות שלכם כדי לרפא גם מקומות רחוקים על הפלנטה. אתם כבר יודעים זאת.

אתם יכולים לשלוח את האור שלכם גם לאנשים שאינכם מכירים או למקומות שמעולם לא הייתם בהם.

ואתם משפיעים! אתם משפיעים, כי זו המהות של עובדי אור בינממדיים. וכולכם כאלה. גם היושבים כאן, גם הקוראים את הדברים ברגע זה וגם עוד קבוצה של עובדי אור, שהולכת וגדלה, במקומות שונים על הפלנטה.

אתם אלה היוצרים את המציאות הזאת. המודעות שלכם היא היוצרת את התגליות שיגיעו. היא הבסיס ליכולות שלכם. היו קשובים ליכולות הבינממדיות שלכם, ותוכלו לגלות בעצמכם את הכוחות הקסומים שיחוללו ניסים. אלה ניסים הקשורים בריפוי, ברגש, בשלום על הפלנטה. אתם יוצרים כעת את הבסיס לכך.

ואם אתם יכולים להיות בו-זמנית במקומות שונים, הרי שאתם יכולים להטביע את האנרגיה שלכם באותם מקומות. אפילו מבלי להיות פיזית במקום מסוים – האנרגיה שלכם מוטבעת בו.

כבר אמרתי, שאתם מטביעים את האנרגיה שלכם בכל צעד שלכם. כבר אמרתי שהאדמה זוכרת את צעדיכם ויודעת מי אתם.

כעת אני אומר לכם, שאתם מטביעים את האנרגיה שלכם גם במקומות שאליהם אתםמגיעים שלא בגופכם הפיזי.

מה תאמרו על כך?

וכשתגיעו לשם בגוף הפיזי -תרגישו שכבר הייתם שם. תרגישו את האנרגיה שלכם באותו מקום.

ובדיוק כפי שאתם יכולים לעשות זאת על הפלנטה, אתם יכולים לעשות זאת כשאתם עוברים בדמיון לפלנטות אחרות ביקום.

האנרגיה שלכם נמצאת שם.

אתם משפיעים ואתם יוצרים את החיבורים הללו. בין העכשיו לבין העתיד לבוא לבין מה שהיה. הכל קורה בעכשיו. הכל כבר כאן.

יקרים, אני קריון מאוהב בבני אדם. אני יודע מי אתם. אני מכיר אתכם יותר מאשר אתם מכירים את עצמכם. אני רואה את הפוטנציאל כי דברים כאלה כבר היו, אבל הקצב שלכם הוא המהיר ביותר.

אתם תשיגו כל מה שתשימו עליו את האנרגיה שלכם ותטביעו בו את צעדיכם. חשבו על כך בכל המובנים, כשאתם יוצרים את המציאות שלכם.

אני, קריון, רואה את הפוטנציאל ואני אומר לכם: מעולם לא היה כדבר הזה על הפלנטה הזאת.

זכרו מי אתם.

זכרו מה היכולות שלכם.

זכרו שאתם חלק בלתי נפרד מאלוהים ואתם יכולים הכל.

כי כך הוא הדבר

קריון

אולי יעניין אותך גם