דף הבית » לפנק לפנק
לפנק לפנק

לפנק לפנק

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 15.11.2018

לפנק לפנק

ע"י דורית ישראל

(הערה: בתקשורים בפני האחווה קריון מדברת בלשון נקבה)

ברוכות הבאות נשים יקרות, הנני קריון מהשרות המגנטי.

שוב השמחה כה רבה. כולנו כאן נשים. כולנו כאן באחוות הנשיות הפורחת, השמחה והמתפרצת. אינני מגזימה בדברים הללו. אתן יכולות להרגיש הן בשמחה והן בפריחה והן בהתפרצות הנשיות.

נמצאות איתנו כאן נשים נוספות, אחיותיכן ממקומות אחרים. אתן יכולות להרגיש לידכן את האנרגיה הנשית, שנמצאת מאחוריכן או לפניכן, או להרגיש חיבוק ולהרגיש את האחדות הנשית עם כל הנשים ביקום.

יקרות, הגיעה העת שנשים תיקחנה לעצמן את העוצמה שלהן. שנשים תשפענה בכל תחומי החיים כאן על הפלנטה. הגיעה העת לשנות.

כדי שתוכלו לעשות זאת, להביא את בשורת השינוי, אתן צריכות קודם כל להרגיש שאתן ראויות. האם אתן מרגישות שאתן ראויות? האם אתן אוהבות את עצמכן? האם אתן דואגות לעצמכן? האם אתן שמות את עצמכן במקום הראשון? נשים יודעות לדאוג לאחרים. יודעות לפתוח את הלב, לחבק. מתי חיבקתן את עצמכן בפעם האחרונה? מתי טיפלתן בעצמכן, מתי אהבתן את עצמכן? אם לא תטפלו בעצמכן, כיצד תוכלו לטפל באחרים? והדוגמא לכך, כפי שאמרתי כבר פעמים אחדות, היא בהוראות הבטיחות במטוסים. שם  נאמר במפורש, שכאשר אתן טסות עם ילדים ומסיכות החמצן יורדות – אתן שמות את המסיכה קודם כל על עצמכן ורק אחר כך על הילדים. זאת, למרות שהנטייה הראשונית שלכן היא לדאוג קודם כל לילדים. ההנחיה הבטיחותית: אתן ראשונות.

האם אתן נוהגות על פי ההנחיות הבטיחותיות הללו בחייכן? אתן במקום הראשון! דאגו לעצמכן, פנו זמן לעצמכן, פנקו את עצמכן. היו בשקט עם עצמכן. הקשיבו לנשימות שלכן. היזכרו בלמוריה. היזכרו בחיים הפשוטים שחייתן. בחיים שאותם חגגתן.

בלמוריה ידעו הנשים לדאוג לעצמן. העוצמה הנשית הלמוריאנית התבטאה גם ביכולת לקחת לעצמן את הזמן ולדאוג לעצמן בצורות שונות.

זה גם מה שאני מציעה לכן לעשות, נשים יקרות. אתן נושאות הלפיד. אתן החלוצות. אתן מביאות הבשורה. אתן – דאגו לעצמכן. אפשרו לעצמכן את המנוחה, את השקט. אפשרו לעצמכן את השמחה, את הריקוד, את התשוקה. ומתוך השמחה והריקוד והתשוקה – ואני מדברת גם על התשוקה המינית, יקרות – תוכלו להרגיש מי אתן באמת ומה ראוי לכן ומה מתאים לכן. תוכלו לחולל את השינוי בסביבתכן הקרובה ובסביבתכן הרחוקה.

כשאתן עובדות בשיתוף פעולה ומרגישות את האחדות ביניכן, כשאתן מרגישות את האחווה הנשית, כשאתן חיות ופועלות ממקום של יושר ושל יושרה ומתוך העצמה ביניכן – כי אז אתן מחוללות השינוי.

את התוצאות אתן כבר יכולות לראות. זה התחיל בצעדים קטנים וממשיך בצעדים גדולים יותר. אתן, דרך הדאגה שלכן לעצמכן, תדחפו את תהליך השינוי קדימה.

הגיעה העת שנשים ינהיגו את הפלנטה הזאת! ואז תוכלו לראות פחות מלחמות ויותר אהבה. תוכלו לראות חיבוק בין בני האדם באשר הם בני אדם. תוכלו לראות את החמלה. תוכלו לראות את השינוי.

כשאתן מרגישות את האחווה הנשית מתוך עומק הלב ומתוך ידיעת הלב – אתן מחוללות שינוי.

דאגו לעצמכן, יקרות. הכירו במי שאתן ודעו כי אתן מבורכות.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם