דף הבית » מגנטיות
מגנטיות

מגנטיות

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 31.10.2019

מגנטיות

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

מבורכת את יקרה על השירה מהמקומות הרחוקים, שמהם גם באים האורחים שלנו כאן. אתם יכולים להרגיש בהם. אתם יכולים להרגיש באהבה הגדולה שיש כאן.

אני קריון, מסטר המגנטיות. הגעתי לכאן, כפי שרובכם יודעים, כדי להזיז, לשנות, את הצירים המגנטיים של הפלנטה. הדבר נעשה על פי בקשה קולקטיבית אנושית.

הצירים אכן שונו, ובעקבות כך,השתנתה המגנטיות של כדור הארץ והשתנו דברים רבים על הפלנטה.

בין יתר הדברים שהשתנו: התפתחות והרחבה של המודעות האנושית. רבים החלו לגלות בתוכם את מהותם האמיתית ואת יכולותיהם האמיתיות. בעקבות השינויים המגנטיים התאפשרה גם בריאת מציאות מואצת, ורבים מכם כבר מזמנים לעצמם את אשר הם רוצים למען איכות החיים שלהם.

אני רוצה לספר לכם סיפור, ומיד תבינו את ההקשרים שלו. זהו סיפור אמיתי והוא נוגע בילדותה של השותפה שלי (מדבר על דורית).

כשהשותפה שלי היתה ילדה, לא היו אמצעים טכנולוגיים כפי שיש היום. הילדים שיחקו במגוון משחקים, שהילדים של היום כמעט ואינם מכירים אותם. אחד מהמשחקים היה אהוב עליה ביותר: משחק באבני קוביות עשויות מתכת. חלק מכם ומן הקוראים, שנמצאים בגיל המתאים, מכירים את המשחק. (קריון מדבר על "חמש אבנים")

השותפה שלי אהבה להתאמן במשחק וישבה במרפסת ביתה ושיחקה. יש צורך להעיף את האבנים באוויר ולתפוס אותן. באחד מהמקרים, שתי אבנים נפלו מהמרפסת אל הגינה שמתחת לבית. היא מיהרה לצאת החוצה, חיפשה את האבנים בין הצמחים ולא מצאה אותן. אז, ברעיון ילדותי, ניתן לומר, הרימה את אחת מהאבנים שבידה ואמרה לה: "כעת אזרוק אותך, אעקוב אחרייך, ובמקום שבו תפלי – שם יהיו האבנים האבודות". זרקה והאבן נפלה בדיוק במקום שבו היו האבנים האבודות. המשחק הזה מצא חן בעיניה ובאופן מכוון החביאה אחת מהאבנים, מבלי לראות היכן. היא חזרה על האמירה, זרקה אבן, שנפלה בדיוק במקומה של האבן שהוחבאה.

המעשה הזה נשכח מזיכרונה של השותפה שלי, ורק כעבור שנים רבות, כשנחשפה לאנרגיות ולמודעות – עלה הזיכרון.

מדוע סיפרתי לכם את הסיפור?

ישנן כמה סיבות: כשהשותפה שלי היתה ילדה, עדיין לא היה ברור מהו הכיוון שאליו הולכת הפלנטה. אבל כבר אז היו חלוצים, שמבלי לדעת זאת, זרעו את הזרעים לאשר יקרה. אז גם החלו להגיע כחלוצים הילדים החדשים, בעלי היכולות, בעלי הראייה האחרת ובעלי הזיכרון האחר. בכל תקופה, לקראת כל שינוי, ישנם החלוצים המפלסים דרך לאחרים.

המשחק באבנים, ודברים נוספים שקרו לה בילדותה, היו זרעים לאשר יקרה מאוחר יותר.

יקרים, אם אשלח אתכם אל ילדותכם, תוכלו למצוא סימנים וזרעים לאשר קורה היום.

ומה בדיוק עשתה הילדה? היא למעשה הביעה כוונה, ודרך הכוונה שלה יצרה מגנטיות, כך שהאבנים נמשכו אלה לאלה. כמו בפעולה מגנטית.

כלומר: הכוונה האנושית יוצרת מגנטיות.

ומהי אותה מגנטיות, אם לא זימון, מיגנוט, אל חייכם של הדברים שאתם רוצים. בעזרת הכוונה האנושית, אתם יכולים למגנט אליכם כל שתרצו. הכוונה יוצרת מגנטיות. בתקופה הנוכחית, כשהאנרגטיות עוצמתיות, והן ממשיכות להגיע – המיגנוט חזק יותר, מהיר יותר.

כבר דיברתי כאן על הזמן הספירלי וגם אמרתי שבעזרתו אתם יכולים לחולל ניסים בחייכם. השתמשו בזמן הספירלי ובמגנטיות, דרך הכוונות שלכם, כדי ליצור לעצמכם את המציאות שאתם רוצים בה.

יקרים, המגנטיות אינה איזה כוח שקשור רק למדע. הוא קשור בכם. המגנטיות גדלה ביחד עם האנרגיות העוצמתיות וביחד עם הרחבת המודעות. ככל שהתדרים עולים והמודעות מתרחבת – כך גם גדלה המגנטיות של הגוף שלכם. היא גדלה בהרמוניה עם המגנטיות של האדמה, שהרי גם היא מעלה תדרים.

האם אתם מבינים כמה ניסים אתם יכולים לחולל בחייכם בעזרת המגנטיות?

אין זה סתם שהגעתי לכאן כדי להזיז את הצירים המגנטיים של כדור הארץ. התזוזה הזאת, לא רק שאפשרה את המשך קיום הפלנטה, אלא אפשרה גם את ההתפתחות האנושית המואצת שאתם עדים לה. אני מאיץ בכם להשתמש במגנטיות ובכוונות שלכם ולשנות מה שאתם רוצים לשנות. זו תקופה של שינויים. היעזרו במגנטיות כדי ליצור את השינויים וכדי לעבור דרכם בקלות.

כבר אמרתי כאן בעבר, כי אינכם יכולים לעשות אותם הדברים ולצפות לאותן תוצאות שהיו בעבר. הכל השתנה.

עצתי: השתמשו במגנטיות, כדי ליצור וכדי לשנות את החיים על פני הפלנטה.

אני קריון מאוהב בבני אדם. אני יודע מי נמצא כאן ומי קורא את דבריי. אתם נושאי דגל השינוי.

השתמשו במגנטיות ובכוונות שלכם, כדי להביא את השלום, את השקט ואת איכות החיים.

כי כך הוא הדבר.

קריון

מגנטיות ובינממדיות – תקשור הארקטוריאנים

ברוכים אתם, אנחנו הארקטוריאנים.

ושוב אנחנו כאן, וגם הפעם – להביא מסרים ולהרחיב, ודברינו קשורים במה שנאמר ע"י קריון.

נדבר על מגנטיות ועל בינממדיות. נדבר על ריפוי מגנטי בינממדי. חלק מהמידע כבר העברנו קודם לכן למתקשרת, כי הוא מורכב, אך נעביר אותו בצורה הפשוטה ביותר האפשרית. כפי שתוכלו להבין בהמשך, המידע שנעביר היום הוא מעשי. כבר הבטחנו לכם בפעמים הקודמות, שלמרות שהמידע שאנחנו מביאים הוא בינממדי – הרי שהוא מעשי לחייכם.

כפי שרובכם יודעים, אתם מוקפים בשדה אלקטרו-מגנטי. זהו שדה אנרגטי בלתי נראה, אך ניתן למדידה. השדה הזה רוטט. הרטטים היום הם משתנים ומתאימים לרטטים המשתנים של הגוף האנושי. הגוף האנושי, כפי שכבר אמרנו לכם, אינו רוטט ברטט אחיד.

בשדה האנרגטי האלקטרו-מגנטי הזה יש גם מגנטיות וגם חשמל.

בנוסף לשדה של הגוף, לכל איבר בגוף שלכם קיים גם שדה אלקטרו-מגנטי משלו, שמקיף אותו. לרגליים, לראש, לאיברים הפנימיים. השדה רוטט באותו רטט שרוטט האיבר באותה העת. כלומר: הם רוטטים באותו רטט, גם כאשר הרטט משתנה. זאת, לעומת השדה האלקטרו-מגנטי של הגוף, שרוטט כל הזמן ברטטים משתנים.

מכיוון שהשדה הוא אלקטרו- מגנטי, הוא יכול להפוך למגנט.

אתם מכירים את התופעה: כשיש לכם מגנט ומתכת – המגנט מושך אליו את המתכת, שנדבקת אליו. הסיבה: הרטטים שלהם הפוכים והאחד נשאב אל השני. אם תשימו שני מגנטים זה ליד זה – הם ידחו האחד את השני.

נאמר לכם קודם, שהכוונה האנושית יוצרת מגנטיות. ובכן, נניח שיש לכם כאב בטן. לבטן יש רטט. היא מוקפת בשדה אלקטרו-מגנטי אנרגטי בעל אותו הרטט. הכאב גם הוא רוטט, אבל לא ברטט של הבטן.

ואז, אתם יכולים להביע כוונה להפוך את השדה האלקטרו-מגנטי האנרגטי של הבטן למגנט. הכוונה תהפוך את השדה למגנט וכעת תוכלו להורות למגנט לשאוב אליו את האנרגיה של כאב הבטן.

נחשו מה? האנרגיה של הכאב תישאב, השדה יתמיר את רטט הכאב והבטן תישאר ללא כאב. ניתן לעשות זאת לגבי כל כאב בכל איבר.

בתקופה הנוכחית הדברים אפשריים. כולכם נמצאים במימד חמישי ואתם יכולים להשתמש באלמנטים בינממדיים כדי ליצור את המציאות שאתם רוצים בה וכדי לרפא את עצמכם במהירות.

אם הכאבים כרוניים וחוזרים על עצמם, השתמשו בזמן הספירלי, שעליו דיבר קריון, ובאור. כשאתם מכניסים אל תוך האיבר את הזמן הספירלי ומכניסים אור ואז שואבים עם השדה – הכאב יעבור לזמן ממושך יותר.

הסיבה לאפשרות לעשות זאת: העליה בתדר שלכם ושל הפלנטה. במימד גבוה ניתן להשתמש ביכולות בינממדיות.

לא נרחיב עוד לעת הזאת, אך מי שיעשה את החיבורים הנכונים בהקשר של דברינו ודבריו של קריון – יוכל להבין במה המדובר.

אל תשכחו את הכוונות שלכם ואל תשכחו כי הן יוצרות מגנטיות.

ועוד נאמר: אין צורך להאמין – צריך לעשות…

כשתגיעו למימד שבו אנחנו נמצאים ולא תהיו בגוף, כבר לא תזדקקו לכל שנאמר. הכל ייעשה מאליו.

תודה על שאפשרתם להעביר את המסרים ואת המידע המעשי. אנחנו עוד נשוב.

בינתיים – שנו את המציאות שלכם.

אלה דברינו.

וכך הוא.

הארקטוריאנים

אולי יעניין אותך גם